اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در یک مسافرت خانوادگی توسط پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهر ستان شاهین شهر و میمه از کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک با توقیف دو خودرو در پوشش مسافرت خانوادگی و ناکام ماندن قاچاقچیان در انتقال مواد مخدر به پایتخت ، در عملیات ویژه پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ ؛ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از انتقال یک محموله مواد افیونی در پوشش مسافرت خانوادگی به پایتخت مطلع و برای دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند.

قاچاق تر یاک قاچاق مواد مخدر

وی افزود: مأموران پس از چند ساعت رصد و کنترل دقیق مسیر انتقال محموله مواد افیونی، در نهایت دو دستگاه خودروی چری تیگو و پژو پارس ، قاچاقچیان را در یکی از محورهای اصلی شهرستان شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر دو خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در این رابطه ۷ نفر قاچاقچی شامل ۵ نفرمرد و ۲ نفر زن که اعضای دو خانواده و از یک فامیل بودند و برای گمراه سازی پلیس به همراه دو کودک خردسال ، در پوشش مسافرت خانوادگی از جنوب شرق کشور عازم تهران بودند دستگیر که در بازرسی از خودروهای آنها، مقدار ۱۰۰ کیلو گرم تریاک کشف شد.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:
دستگیری یک خانم و آقا در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی در روزهای گذشته خبر داد. در پی انتشار ۲ گزارش تصویری از شهر #شاهین شهر در صفحه اینستاگرامی شبکه تلویزیونی "اینترنشنال" یک خانم به اتهام #تشویش_اذهان_عمومی و دعوت به حضور مردم در #اغتشاشات #دستگیر شد. همچنین یک آقا که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی در کانال خود در بستر فضای مجازی خود به منظور تشویش اذهان عمومی و #توهین به #مقامات_کشوری نموده بود، در #فلاورجان دستگیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)