تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

اعتراض نماینده شاهین شهر به فدارسیون فوتبال در خصوص کسر امتیاز و جریمه تیم سپاهان

حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران، خواستار پیگیری عادلانه رای کمیته انضباطی در خصوص کسر امتیاز از سپاهان اصفهان شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری، پس از شکایت رد سقف قرارداد توسط چهار باشگاه پرسپولیس، پیکان، استقلال و تراکتور از باشگاه سپاهان به فدراسیون فوتبال و پیرو آن طی برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون ، رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر ۴ امتیاز از سپاهان و جریمه ۴۰۰ میلیاردی این باشگاه و تغییر قرارداد ۶ بازیکن اصلی تیم سپاهان، جدول لیگ و کل رسانه های ورزشی کشور را در شوک فرو برد.

تیم فوتبال سپاهان 1402

مسئولان کشوری و مدیران ارشد اصفهان بلافاصله پس از صدور این رای، نسبت به موارد آن واکنش نشان داده و ضمن مکاتبه و پیگیری‌های متعدد خواستار رسیدگی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به این موضوع شدند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان شاهین‌شهر‌ و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ایران نیز ضمن مکاتبه با مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال خواستار بررسی دقیق موضوع و عدم تضییع حقوق تیم فوتبال باشگاه سپاهان شد، که در ادامه به نظر شما می‌رسد:

جناب آقای تاج
رئیس محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

احتراما به اطلاع می‌رساند طی روزهای گذشته و با وجود تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص امیدآفرینی و افزایش نشاط جامعه و در شرایطی که تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به عنوان یک تیم شایسته، همواره در سال‌های گذشته افتخارات بسیاری را در رده‌های بین‌المللی و ملی برای کشور عزیزمان کسب کرده و در فصل جاری نیز با نتایج خود، موجی از شادی و نشاط را در استان اصفهان ایجاد کرده بود، در شرایط حساس کنونی کشور، کمیته انضباطی آن فدراسیون بدون توجه به شرایط این باشگاه مردمی و پرطرفدار اقدام به صدور آرایی نموده که این آرا جامعه ورزشی و مردم استان شهید پرور اصفهان را مکدر و نگران کرده و اختلاف نظر‌های حقوقی فراوانی از دیدگاه کارشناسان حقوقی در خصوص آن به چشم می‌خورد.

از سوی دیگر در شرایطی که فولاد مبارکه سپاهان با بهره گرفتن از ظرفیت‌های مختلف به دنبال افتخار‌آفرینی و نمایش عملکردی مقتدرانه به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیاست و طی روزهای آینده قرار است در این مسابقات به میدان رود، درست دو روز مانده به رقابت حساس خود را در این مسابقات با رفتارهای نامناسب، مصاحبه‌های پیاپی، بیانیه‌های مختلف و موارد دیگر از سوی برخی مسئولان آن فدراسیون مواجه شده که نگرانیم شرایط روحی و روانی این تیم را دچار خدشه کند.

علیرغم تأکیدات جنابعالی در خصوص جلوگیری از تنش‌زایی و بیان موارد حاشیه‌ای در آستانه رقابت‌های آسیایی و جلوگیری از تضییع حقوق این تیم مردمی طی روزهای گذشته، رفتارهای متناقضی در این خصوص از سوی برخی مسئولان فدراسیون صورت گرفته است.

اینجانب به عنوان خادم مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با عنایت به درخواست‌های مردم استان، و هم چنین مواردی فوق‌الذکر تقاضای پیگیری در جهت عدم تضییع حق تیم مذکور را دارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی

نماینده مردم شریف شهرستان‌های شاهین شهر میمه و برخوار

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه ای بنماید

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه‌ای بنماید

"حاجی دلیگانی" نماینده مردم شاهین شهر : بهترین کمکی که دولت و مجلس می‌توانند به اقشار کم‌درآمد و کم‌برخوردار کند این است که دستشان را از جیب مردم خارج کنند. | از دولت خواستارم که به سککوک به عنوان یک ابزار مهم در نظام بانکی توجه ویژه داشته باشد. باید ریشه‌های تورم شناسایی و خشکانده شود و از سوی دیگر ضرورت دارد در راستای حمایت از مستضعفان، ابزارها و سامانه‌هایی را به کار گرفت که به شناسایی درست محرومان منجر شود تا به دور از بی‌عدالتی همه اقشار ضعیف و کم‌برخوردار تحت پوشش‌های حمایتی قرار گیرند. متن کامل خبر را در لیک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *