تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه :

با اقدامات تخصصی ماموران پلیس ۳ فردی که با تولید یک کلیپ دوربین مخفی ساختگی در شاهین‌شهر و انتشار آن در فضای مجازی باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: به تازگی کلیپی از یک دوربین مخفی کاملا ساختگی در یکی از خیابان‌های شاهین شهر ضبط و در فضای مجازی منتشر و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی بانوان توهین شده بود، این کلیپ سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شد.

دوربین مخفی شاهین شهر  + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

سرهنگ ثابت راسخ افزود: با توجه به آزرده خاطر شدن احساست شهروندان از انتشار این کلیپ، دستگیری عاملان تولید و انتشار آن در دستور کار مأموران پلیس فتا و پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ادامه داد : پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ متهم دستگیر شدند.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *