اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:
دستگیری یک خانم و آقا در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی در روزهای گذشته خبر داد.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان روز دوشنبه به نقل از فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه اعلام کرد: در روزهای اخیر در پی انتشار ۲ گزارش تصویری از این شهرستان در صفحه اینستاگرامی شبکه تلویزیونی معاند “اینترنشنال” که با هدف تشویش اذهان عمومی و دعوت به حضور مردم در اغتشاشات ارسال شده بود، شناسایی عامل ارسال این تصاویر در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اشاره به اینکه یکی از این گزارش‌ها مربوط به پلیس شهرستان شاهین شهر بود که در ۲۴ شهریور جاری به این شبکه معاند ارسال شده بود، تصریح کرد: سرانجام با اقدامات تخصصی صورت گرفته، متهم که یک فرد مونث بود، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی بمنظور تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات کشور در فضای مجازی کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ مرتضی هادیان افزود: با تحقیقات ویژه صورت گرفته در فضای مجازی مشخص شد فردی در کانال خود در بستر فضای مجازی با بیش از یکهزار نفر دنبال کننده اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی بمنظور تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات کشوری کرده است که دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی در نهایت متهم توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شناسایی و در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ هادیان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و ما به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تا عده ای هنجارشکن بدنبال اهداف پلید خود به آرامش شهروندان خدشه‌ای وارد کنند.

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *