آخرین آمار مربوط به بیماران کووید ۱۹ در اصفهان، پنج شنبه ۱۵ اسفندماه

آخرین آمار مربوط به بیماران کووید ۱۹ در اصفهان، پنج شنبه ۱۵ اسفندماه

مدیر روابط عمومی و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، پنج شنبه ۱۵ اسفندماه، در خصوص آخرین آمار مربوط به مبتلایان به کووید ۱۹ در اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل گفت: تاکنون نمونه آزمایشگاهی ۶۲۳ بیمار مشکوک در اصفهان مورد بررسی قرار گرفته که از میان آنها جواب آزمایش ۱۳۷ نفر مثبت و ۴۸۶ نفر منفی شد. 

دکتر آرش نجیمی همچنین جواب آزمایش هفت نفر از جانباختگان در اصفهان را مثبت اعلام نمود. 

وی با اشاره به اینکه ۸۲ نفر از افراد مبتلا به کرونا در اصفهان مرد و ۵۵ نفر زن هستند، افزود: تعداد این بیماران در شهرستان های اصفهان ۷۴ نفر، نجف آباد ۱۲ نفر، نطنز ۹ نفر، لنجان ۷ نفر، اردستان ۶ نفر، شهرضا ۶ نفر، نایین ۵ نفر، خمینی شهر ۴ نفر، مبارکه ۴ نفر، خوانسار ۳ نفر، فلاورجان ۳ نفر، شاهین شهر و میمه ۳ نفر و سمیرم یک نفر می باشد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون ۱۵ نفر از بیماران قطعی کرونا در استان از بیمارستان ترخیص شدند و ۱۱۵ نفر همچنان بستری هستند.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بهره برداری نهایی از مرکز تصویربرداری ام‌ آر آی بیمارستان گلدیس شاهین شهر

بهره برداری نهایی از مرکز تصویربرداری ام‌ آر آی بیمارستان گلدیس شاهین شهر

مرکز تصویربرداری ام‌ آر آی بیمارستان گلدیس شاهین شهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و خیریه امام حسن مجتبی (ع) به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری شاهی شهر به نقل از صدا و سیما، رئیس بیمارستان گلدیس شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: برای ساخت این مرکز با مساحت ۱۲۰۰ متر مربع ۲میلیارد و ۸۰۰ تومان از اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و ۴میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل کمک خیران هزینه شده است.