همکاری شبکه بهداشت و شهرداری شاهین شهر جهت مقابله با شیوع کرونا

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از همکاری شبکه بهداشت و شهرداری شاهین شهر برای مقابله با شیوع کرونا در این شهر خبر داد.

به گزارش رسانه خبری شاهین شهری، جواد نصر رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر شهرگفت: آموزش شهروندان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلای همشهریان در دستور کار این سازمان قرار گرفته و در جلسات مستمر سیاست گذاری و تصمیم گیری که در فرمانداری، شبکه بهداشت و درمان و سایر سازمان‌ها صورت گرفت حضور یافتیم.
او ادامه داد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدام به طراحی و چاپ حدود ۳۰۰ متر مربع بنر با موضوع اطلاع رسانی و آموزش شیوه‌های کنترل شیوع ویروس کرونا و نصب آن در تمامی سطح شهر نموده است.

ئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر افزود:۳۰ هزار پیامک برای مخاطبان ارسال شده و فایل آموزشی و توصیه‌های بهداشتی از طریق فضای مجازی و سایت سازمان اطلاع رسانی شده و بیش از هزار پوستر در معرض دید عموم قرار گرفت، شهروندان باید راهکار‌های پیشگیری و درمانی را براساس آموزش‌های خودمراقبتی ارائه شده در نظر گرفته و اجرا کنند.

نصر افزود: کلیه کلاس‌های آموزشی در سطح ورزشگاه‌ها و فرهنگسرا‌ها به منظور عدم ایجاد تجمع و کنترل شیوع بیماری تعطیل گردیده و این مراکز به صورت مستمر ضد عفونی می‌گردند و تهیه و توزیع اقلام بهداشتی نظیر ماسک و مواد ضد عفونی و… بین پرسنل صورت گرفته است.
او از عموم شهروندان خواست به شایعات توجه نکنند و اخبار صحیح را از سایت‌های معتبر دنبال کنند.
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بلوار امام خمینی (ره) محور ادبی شاهین شهر شد

مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، در نشستی با مدیران شهرداری و شورای شهر گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه دادند. | بلوار امام خمینی ( ره) به عنوان محور ادبی شاهین شهر انتخاب شد| هدف از برگزاری هفته فرهنگی شاهین شهر ایجاد نشاط، تحکیم پیوند اجتماعی، تبدیل شاهین شهر به شهری پویا و نیز نشان دادن توانمندی های شهر دانش و خلاقیت در همه عرصه ها می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید