اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با ۱۱۸ حوزه اخذ رای در شهرستان شاهین شهر میمه

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه از پیش بینی ۱۱۸ شعبه ثابت و سیار اخذ رأی در این شهرستان برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

سیدمحمدرضا کاظمی طبا در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه ( شاهین شهری SHINNA ) با اشاره به آمادگی کامل شهرستان شاهین شهر و میمه برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد : این دور از انتخابات با برپایی ۱۱۸ شعبه اخذ رأی در ۶ شهر و ۱۶ روستای این شهرستان برگزار خواهد شد.

طبق آگهی انتخاباتی حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه ۳۴۲۱۸-۱۲-ر مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ از این ۱۱۸ شعبه اخذ رأی ۹۹ شعبه در بخش مرکزی و ۱۹ شعبه در بخش میمه دایر خواهد بود.

همچنین در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شاهین شهر و میمه ، ۱۰۴ شعبه در مناطق شهری و ۱۴ شعبه در نواحی روستایی خواهند بود.

شایان ذکر است از کل شعبات پیش بینی شده در شهرستان شاهین شهر و میمه، ۱۰۸ شعبه ثابت بوده و ۱۰ شعبه سیار هستند که ۸ شعبه سیار در بخش مرکزی و ۲ شعبه سیار در بخش میمه خواهند بود.

فرماندار شاهین شهر و میمه در خصوص انتخابات پیش رو در روز هشتم تیرماه ۱۴۰۳ با اشاره به فعالیت ۳ هزار نیروی اجرایی در این انتخابات در شهرستان شاهین شهر و میمه، ابراز کرد: ۵۰۰ نفر عوامل نظارت، ۹۰۰ نفر عوامل امنیتی و ۱۱۸ نماینده فرماندار در این انتخابات فعالیت دارند.

آدرس شعب اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه به شرح ذیل است :شعب اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه

همچنین آدرس شعب اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه نیز به شرح ذیل می‌باشد:

آدرس شعب اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *