ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

دیدار رئیس اداره ارشاد و هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با فرماندار

ارسال با:

همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره متبوع به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با تاجمیری فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه با تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار و گفتگو کردند.

جلسه انجمن خوشنویسان شاهین شهر

در این دیدار رادمنش ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجمن خوشنویسان شاهین شهر گزارشی از فعالیت های این انجمن ارائه داد رمضانی رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر نیز ضمن تشکر از حمایت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یکی از مسائل مهم انجمن را مکان مناسب دانست و از فرماندار درخصوص تأمین مکان مناسب و در شأن انجمن خوشنویسان تقاضای مساعدت کرد.

در پایان این دیدار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن ابراز خرسندی از دیدار با هنرمندان خوشنویس شهرستان ، از تلاشهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان و مشارکت فعال آنان در مناسبت های ملی و مذهبی تقدیر و تشکر نمود و در خصوص تأمین مکان مناسب برای انجمن خوشنویسان قول پیگیری و مساعدت داد .

 

نظر خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه (قسمت دیدگاه ) با سایر شهروندان به اشترک بگذارید …

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ – شاهین شهری ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

نشست صمیمانه مسئولان و مردم در مسجدالکریم شاهین شهر برگزار شد

نشست صمیمانه مسئولان و مردم در مسجدالکریم شاهین شهر برگزار شد

مسئولین شهرستان با عنوان سفیران دولت و خانه ملت در مسجدالکریم محله ردانی پور شاهین شهر با مردم ، دیدار و ضمن استماع مشکلات منطقه ، جهت بررسی و پیگیری آن ها اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *