اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

دیدار رئیس اداره ارشاد و هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با فرماندار

همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره متبوع به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با تاجمیری فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه با تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار و گفتگو کردند.

جلسه انجمن خوشنویسان شاهین شهر

در این دیدار رادمنش ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجمن خوشنویسان شاهین شهر گزارشی از فعالیت های این انجمن ارائه داد رمضانی رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر نیز ضمن تشکر از حمایت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یکی از مسائل مهم انجمن را مکان مناسب دانست و از فرماندار درخصوص تأمین مکان مناسب و در شأن انجمن خوشنویسان تقاضای مساعدت کرد.

در پایان این دیدار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن ابراز خرسندی از دیدار با هنرمندان خوشنویس شهرستان ، از تلاشهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان و مشارکت فعال آنان در مناسبت های ملی و مذهبی تقدیر و تشکر نمود و در خصوص تأمین مکان مناسب برای انجمن خوشنویسان قول پیگیری و مساعدت داد .

 

نظر خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه (قسمت دیدگاه ) با سایر شهروندان به اشترک بگذارید …

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ – شاهین شهری ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

نرخ جدید جرائم و تخلفات رانندگی 1403 - ثبت و اعمال جرائم رانندگی با نرخ جدید از امروز ( شنبه 23 تیرماه )

ثبت و اعمال جرائم رانندگی با نرخ جدید از امروز ( شنبه ۲۳ تیرماه )

به گفته معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا ، جدول جدید تخلفات رانندگی از امروز (شنبه ۲۳ تیرماه) در سامانه های پلیس بارگذاری و بر روی تخلفات رانندگی اعمال می‌شود. صبح روز پنجشنبه، 21 تیرماه 1403 ؛ سردار سلیمی - معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فراجا از اجرای جدول جدید تخلفات رانندگی از ۲۳ تیرماه خبر داده و اظهار کرد « در مواد ۲۱ و۲۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، جدول جرایم رانندگی پیش‌بینی گردیده و باهدف توسعه انضباط ترافیک، پیشگیری از رفتارهای پرخطر رانندگی و ارتقا ایمنی تردد پلیس راهنمایی و رانندگی در راستای شرح وظایف قانونی با استفاده از .....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *