اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

دیدار رئیس اداره ارشاد و هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با فرماندار

همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره متبوع به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شاهین شهر با تاجمیری فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه همزمان با فرارسیدن هفته دولت فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هیئت مدیره انجمن خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه با تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه دیدار و گفتگو کردند.

جلسه انجمن خوشنویسان شاهین شهر

در این دیدار رادمنش ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجمن خوشنویسان شاهین شهر گزارشی از فعالیت های این انجمن ارائه داد رمضانی رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر نیز ضمن تشکر از حمایت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان یکی از مسائل مهم انجمن را مکان مناسب دانست و از فرماندار درخصوص تأمین مکان مناسب و در شأن انجمن خوشنویسان تقاضای مساعدت کرد.

در پایان این دیدار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن ابراز خرسندی از دیدار با هنرمندان خوشنویس شهرستان ، از تلاشهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن خوشنویسان و مشارکت فعال آنان در مناسبت های ملی و مذهبی تقدیر و تشکر نمود و در خصوص تأمین مکان مناسب برای انجمن خوشنویسان قول پیگیری و مساعدت داد .

 

نظر خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه (قسمت دیدگاه ) با سایر شهروندان به اشترک بگذارید …

۱۳۹۹/۰۶/۰۴ – شاهین شهری ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

تقدیر از نوجوان فعال کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

تقدیر از نوجوان فعال حوزه کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

◼ همزمان با اجرای "طرح کشوری سفیران کتاب" و در راستای مسئولیتهای اجتماعی و با هدف تسهیل دسترسی به کتاب و کتابخانه ، روز یکشنبه 6 آذر 1402 ، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر در مدرسه پسرانه هاشمی رفسنجانی حضور یافتند و ضمن بازدید از اجرای فعالیتهای کتاب محور توسط «محمدحسین عبدعلی»در جمع دیگر دانش آموزان از این عضو نوجوان فعال و مروج کتاب و کتابخوانی در این مدرسه تقدیر نمودند. ◼ همچنین آزمایش و معرفی فلزات با استفاده از دور ریختنی ها با معرفی « کتاب علوم عصر حجری مواد» ، به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتاب خوانی با شیوه نوآورانه توسط مربیان کانون شاهین شهر اجرا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)