اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

عامل خاموشی پارک های شاهین شهر دستگیر شد

عامل خاموشی در پارک های شاهین شهر دستگیر شد. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل های برق مربوط به چراغ های روشنایی در معابر و پارک های شاهین شهر، ماموران واحد گشت انتظامی یگان امداد شهرستان، فردی را در حال بریدن کابل های برق مشاهده و وی را دستگیر و پس از اعتراف به مراجع قضایی تحویل دادند.

به گزارش رسانه خبری شاهین شهری؛ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل های برق مربوط به چراغ های روشنایی در معابر و پارک های شاهین شهر، ماموران واحد گشت انتظامی یگان امداد شهرستان، فردی را در حال بریدن کابل های برق مشاهده کرده و به او دستور ایست دادند، اما  فرد سارق به محض دیدن ماموران از محل متواری شد.

سرهنگ “علی صادقی” با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل‌های برق مربوط به چراغ‌های روشنایی موجود در معابر و پارک‌ها در شهرستان شاهین شهر، موضوع شناسایی سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه ماموران واحد گشت انتظامی یگان امداد شهرستان حین گشت زنی در سطح حوزه ماموریتی خود فردی را درحال بریدن کابل‌های برق مشاهده کرده و به او دستور ایست می‌دهند، اما فرد سارق به محض دیدن ماموران از صحنه متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با بیان اینکه متهم با سرعت عمل خوب ماموران در محل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، اظهار کرد: متهم پس از اعتراف به بزه انتسابی خود به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.


منبع خبر: روابط عمومی پایگاه خبری پلیس

۹۹/۰۱/۱۲ – دوازدهم فروردین ماه یکهزار و چهارصد خورشیدی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *