ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در شاهین شهر و اصفهان

ارسال با:

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان حیدر قاسمی روز شنبه در حاشیه توزیع تعرفه‌ها و اقلام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان اصفهان افزود: انتخابات الکترونیکی در ۲ شهر استان اصفهان برگزار می شود

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در شهرهای اصفهان و شاهین شهر از توابع استان اصفهان به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان حیدر قاسمی روز شنبه در حاشیه توزیع تعرفه‌ها و اقلام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان اصفهان افزود: مراحل و فرآیند انتخابات از حدود سه ماه گذشته در ستاد انتخابات، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان شروع شده و در دست انجام است و همه مراحل تا امروز بر اساس تقویم و زمانبندی پیش می‌رود.

پیشرفت خوب برنامه‌ها طبق زمانبندی و تقویم انتخابات

وی ادامه داد: هماهنگی‌ لازم در ستاد انتخابات و فرمانداری‌ها و بخشداری انجام شده است و بطور کلی همه برنامه‌ها طبق زمانبندی و تقویم انتخابات به خوبی پیش رفته است

تعرفه‌ و اقلام انتخاباتی امروز به شهرستان‌ها توزیع می‌شود

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار داشت: تعرفه‌ها و اقلام انتخاباتی با هماهنگی انجام شده از تهران منتقل شده است و امروز بین ۲۴ شهرستان که ۵۲ بخش را هم در بر می‌گیرد توزیع می‌شود و در مخازن مربوطه قرار می‌گیرد.

تعرفه های ۳ و ۵ نفره برای شوراهای روستا و عشایری و ۵ و ۹ و ۱۳ نفره برای شوراهای شهرهای استان است.

وی با اشاره به توزیع تعرفه‌های سه، پنج، هفت، ۹ و ۱۳ نفره بیان کرد: تعرفه‌های سه و پنج نفره مربوط به شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری و تعرفه‌های پنج، ۹ و ۱۳ نفره مربوط به انتخابات شوراهای شهرهای استان اصفهان است.

وی اضافه کرد: هماهنگی‌های لازم با هیات‌های نظارت هم انجام شده و همه فرمانداران و بخشداران در استان اصفهان از آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات خوب و پرشور برخوردار هستند.

حدود ۳ میلیون و ۶۴۴ هزار نفر در استان اصفهان واجد شرایط رای دادن هستند

قاسمی خاطرنشان کرد: حدود سه میلیون و ۶۴۴ هزار نفر از جمعیت پنج میلیون و ۱۲۰ هزار و ۸۵۰ نفری این استان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دادن هستند.

 


منبع خبر: روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان

۱۴۰۰/۰۳/۰۹نهم خردادماه یکهزار و چهارصد خورشیدی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *