کشف ۵۲ قبضه سلاح غیرمجاز از قاچاقچیان اسلحه در شهرستان شاهین شهر و میمه

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف ۵۲ قبضه انواع سلاح شکاری غیر مجاز و وینچستر در عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با ماموران پلیس امنیت عمومی عمومی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از خبرگزاری موج ، سرهنگ علی صادقی بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در یک عملیات مشترک با ماموران پلیس امنیت عمومی استان با رصد دقیق اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود دریافتند شخصی قصد دارد تعداد زیادی سلاح شکاری غیرمجاز را با یک دستگاه خودرو سواری به استان اصفهان منتقل کند.

وی افزود: ماموران پلیس پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی و پلیسی در نهایت خودروی متهم را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان مشاهده و متوجه شدند که با تغییر مسیر ناگهانی از جاده اصلی وارد محدوده بیابانی اطراف شهر شده و پس از گذشت چند دقیقه مجدد به مسیر اصلی بازگشت.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه اظهار داشت: ماموران بلافاصله نسبت به توقیف خودرو دستگیری متهم اقدام کرده و با بازگشت به محل تغییر مسیر داده شده، تعداد ۵۲ قبضه انواع سلاح شکاری و وینچستر غیرمجاز خارجی که به صورت ماهرانه‌ای در داخل ۶ گونی بزرگ در داخل چاهی جاساز شده بود را کشف کردند.

سرهنگ صادقی با بیان اینکه ،نیروی انتظامی قاطعانه با هنجارشکنان و کسانی که با اقدامات شرارت آمیز خود بخواهند نظم و آسایش مردم را به هم بریزند مقابله می کند گفت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

امام جمعه شاهین شهر نیز در بازدید از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ از تلاش های فرماندهی و عوامل انتظامی تجلیل و قدردانی کرد.


منبع خبر: خبرگزاری موج

۱۴۰۰/۰۳/۱۳ – نهم خردادماه یکهزار و چهارصد خورشیدی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

کشف 188000 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

کشف یکصد و هشتاد و هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

۱۸۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد در یک کارگاه صنعتی متروکه در شهرستان شاهین شهر و میمه کشف و توقیف شد.