اولین نشست پاتوق کتابخوانی در فرهنگسرای شهروند شاهین شهر

با برگزاری اولین نشست پاتوق کتابخوانی در فرهنگسرای شهروند و با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی ، انجمن دوستداران کتاب در این مرکز آغاز به کار کرد. حکمت پور مدیر فرهنگسرای شهروند …

حکمت پور مدیر فرهنگسرای شهروند در این خصوص گفت : پاتوق کتابخوانی و انجمن دوستداران کتاب ، هر ماه یک بار و با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی ، آشنایی شرکت کنندگان با ادبیات فاخر ایران و جهان و اجرای ایده ای ناب در حوزه کتاب تشکیل جلسه خواهد داد.

وی افزود : در اولین نشست پاتوق ، کتاب  “ توسط سها مرادی نویسنده شاهین شهری تشریح شد و جلسه همراه با مباحثه شرکت کنندگان پیرامون این کتاب به کار خود پایان داد.

 ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بلوار امام خمینی (ره) محور ادبی شاهین شهر شد

مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر ، در نشستی با مدیران شهرداری و شورای شهر گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه دادند. | بلوار امام خمینی ( ره) به عنوان محور ادبی شاهین شهر انتخاب شد| هدف از برگزاری هفته فرهنگی شاهین شهر ایجاد نشاط، تحکیم پیوند اجتماعی، تبدیل شاهین شهر به شهری پویا و نیز نشان دادن توانمندی های شهر دانش و خلاقیت در همه عرصه ها می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید