اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

نخستین آزمون خوشنویسی ۱۴۰۰ در شاهین شهر همزمان با سراسر کشور

آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شاهین شهر در محل فرهنگسرای خانواده و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

فرامرز رادمنش: هنرجویان را سرمایه های بالقوه هنری شهرستان هستند.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه آزمون سراسری انجمن خوشنویسان شاهین شهر در محل فرهنگسرای خانواده و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

نخستین آزمون خوشنویسی 1400 در شاهین شهر همزمان با سراسر کشور

 فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز به همراه جمعی از کارشناسان اداره متبوع از نحوه برگزاری این آزمون بازدید به عمل آورد.

نخستین آزمون خوشنویسی 1400 در شاهین شهر همزمان با سراسر کشور

رادمنش ضمن قدردانی از مدیریت انجمن خوشنویسان شاهین شهر که برای برگزاری این آزمون از هیچ کوششی دریغ نمی کنند هنرجویان را سرمایه های بالقوه هنری شهرستان برشمرد و برای آنان آرزوی موفقیت کرد،

نخستین آزمون خوشنویسی 1400 در شاهین شهر همزمان با سراسر کشور

عباس رمضانی رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر نیز در خصوص جزئیات این آزمون گفت : این آزمون ، طی روزهای ۱۹ لغایت ۲۱ خردادماه به مدت ۳ روز در دونوبت صبح و عصر برگزار شد و مدیر و اساتید انجمن خوشنویسان به عنوان ناظر جلسه در این آزمون حضور داشتند .

نخستین آزمون خوشنویسی 1400 در شاهین شهر همزمان با سراسر کشور

وی در ادامه افزود: در این آزمون ها ۱۷ داوطلب شرکت کردند که به تفکیک سطح به شرح زیر می باشد : تحریری ۴ نفر ، مقدماتی ۲ نفر ، خوش ۱ نفر ، چلیپای عالی ۱ نفر ، چلیپای ممتاز ۴ نفر ، کتابت ممتاز ۳ نفر و خط دوم ۲ نفر .

رئیس انجمن خوشنویسان شاهین شهر خاطر نشان کرد : ۱۱ نفر از داوطلبان خانم  و ۶ نفر دیگر از آقایان بودند که از سن ۸ ساله تا ۵۸ ساله در این آزمون شرکت کردند.۱۴۰۰/۰۳/۲۳ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری توامان مراسم سوگواری محرم و جلسه هم اندیشی مدیران ادارات خدمت رسان در شرکت گاز شهرستان شاهین شهر

برگزاری توامان مراسم سوگواری محرم و جلسه هم اندیشی مدیران ادارات خدمت رسان در اداره گاز شاهین شهر

◾ روز دوشنبه هجدهم تیرماه 1403 مصادف با دومین روز محرم و به مناسبت سوگواری سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای آن حضرت ، قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا، مرثیه سرایی و سینه زنی با حضور معنوی و پرشور سید محمدرضا کاظمی طبا - فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، جمعی از مدیران و کارکنان اداره گاز و مدیران ادارات آبفا ، توزیع برق و مخابرات ، در ساعات اولیه قبل از شروع فعالیت کاری ادارات، در نمازخانه اداره گاز شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید. ◾ مدیران ادارات ذکر شده پس از برگزاری مراسم معنوی مذکور ، در نشست با فرماندار محترم شهرستان به هم اندیشی در خصوص افزایش همکاری‌ها و تعاملات میان‌سازمانی جهت بهبود بیشتر خدمت‌رسانی به شهروندان پرداختند. ◾ شایان ذکر است مراسم معنوی زیارت عاشورا و سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در دهه اول محرم ، هر روزه صبح ها و پس از آن تا انتهای ماه صفر، صبح هر چهارشنبه ، در نمازخانه اداره گاز شاهین شهر برگزار می‌گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *