شاهین شهر مقام دوم مسابقات قهرمانی مچ اندازان استان اصفهان را کسب کرد

ارسال با:

تیم شاهین شهر در مصاف با ورزشکاران و قهرمانان مچ اندازی استان اصفهان ، مقام دوم تیمی مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان اصفهان را کسب کرد.

مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان اصفهان به میزبانی هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شاهین شهر و میمه با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر با حضور ورزشکاران و قهرمانانی از ۱۷ شهرستان استان اصفهان در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر برگزار شد.

مجتبی سعادت مهر ، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر گفت در این مسابقات ورزشکاران در ۴ رده سنی  جوانان ، امید ، بزرگسالان و پیشکسوتان و در دو سبک راست دست و چپ دست برای انتخاب و معرفی نفرات برتر به مسابقات کشوری که ۲۱ الی ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۰ در کردستان برگزار خواهد شد ، زور آزمایی کردند.

در این رقابت ها، تیم شاهین شهر در جمع امتیازات ، مقام دوم تیمی این مسابقات را کسب کرد.۱۴۰۰/۰۴/۱۳ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه ورزشی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

کسب مقام نائب قهرمانی در رشته فیزیک کلاسیک توسط بدنسازان شاهین شهری

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شاهین‌شهر و میمه از نائب قهرمانی شاهین شهر در مسابقات بدنسازی انتخابی کشوری و تیم ملی در رشته فیزیک کلاسیک در سطح منطقه‌ای استان اصفهان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *