حمل حشیش زیر بار آجر سفالی!

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف محموله ۵۳ کیلویی حشیش از زیر بار آجر سفالی یک دستگاه تریلر خبر داد.

سرهنگ “علی صادقی” اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در پاسگاه پلیس راه “اصفهان _ تهران” به یک دستگاه خودروی تریلر حامل بار آجر سفالی که به سمت استان های شمالی در حرکت بود مشکوک شده و آن را برای بررسی های تکمیلی به پارکینگ پاسگاه منتقل کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی های لازم با مقام قضائی ، خودرو را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه این عملیات ۵۳ کیلو حشیش از زیر بار آجرهای سفالی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه همچنین بیان نمود که قاچاقچیان برای عملی کردن نقشه خود دست به جاسازی های پیچیده‌ای می‌زنند.

وی ادامه داد: در این عملیات با هوشیاری بالای ماموران ؛ راننده خودرو در انجام نقشه خود ناکام ماند و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

۱۴۰۰/۰۳/۲۲ خبرگزاری پلیس

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

کشف 188000 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

کشف یکصد و هشتاد و هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

۱۸۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد در یک کارگاه صنعتی متروکه در شهرستان شاهین شهر و میمه کشف و توقیف شد.

دیدگاهتان را بنویسید