اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

حمل حشیش زیر بار آجر سفالی!

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف محموله ۵۳ کیلویی حشیش از زیر بار آجر سفالی یک دستگاه تریلر خبر داد.

سرهنگ “علی صادقی” اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در پاسگاه پلیس راه “اصفهان _ تهران” به یک دستگاه خودروی تریلر حامل بار آجر سفالی که به سمت استان های شمالی در حرکت بود مشکوک شده و آن را برای بررسی های تکمیلی به پارکینگ پاسگاه منتقل کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی های لازم با مقام قضائی ، خودرو را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه این عملیات ۵۳ کیلو حشیش از زیر بار آجرهای سفالی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه همچنین بیان نمود که قاچاقچیان برای عملی کردن نقشه خود دست به جاسازی های پیچیده‌ای می‌زنند.

وی ادامه داد: در این عملیات با هوشیاری بالای ماموران ؛ راننده خودرو در انجام نقشه خود ناکام ماند و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

۱۴۰۰/۰۳/۲۲ خبرگزاری پلیس

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

با تدبیر دادستان و تلاش پلیس آگاهی شهرستان :
قاتل کارمند شهرداری شاهین شهر در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر شد | + جزئیات دستگیری قاتل رسول شهریاری

🔶 به گزارش شینا | SHINNA ؛ در پی قتل مرحوم رسول شهریاری | کارمند شهرداری شاهین شهر و مدیر اسبق کانون مداحان و ریاست بسیج هنرمندان شاهین شهر به ضرب گلوله و با سلاح گرم ، با تدابیر دادستان محترم و تلاش پلیس امنیتی و آگاهی شهرستان شاهین شهر و میمه قاتل وی در کمتر از ۱۲ساعت دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت و اسلحه مورد استفاده نیز ضبط گردید. 🔶 بنا بر روایت منابع آگاه در بازجویی های انجام شده از متهم تا این لحظه مشخص شده است که اختلاف خانوادگی انگیزه قاتل برای دست زدن به این جنایت بوده است. 🔶 فرآیند قضایی این پرونده در حال طی شدن است و بازپرس ویژه قتل نیز در حال رسیدگی به پرونده می باشند و نتایج بررسی‌های قضایی در صورت انتشار توسط مقامات مسئول اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *