اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

شهرستان شاهین شهر و میمه قطب صادرات محصولات لبنی استان اصفهان

شهرستان شاهین شهر و میمه دارای رتبه دوم انجام تست سل و تب مالت و محور و قطب صادرات فرآورده های لبنی استان اصفهان است.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه از نظارت بر صادرات بیش از ۴ میلیون و ۲۴۰ هزار کیلوگرم فرآورده های لبنی در سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش رسانه شاهین شهری از شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه؛ دکتر علیرضا لارابی – ریاست شبکه – اظهار نمود: این شهرستان با پنج واحد و کارخانه تولید فرآورده های لبنی دارای کد IR (صادراتی) محور صادرات محصولات لبنی و قطب صادرات  لبنیات استان اصفهان بوده و در سال ۹۹ به میزان ۴ میلیون و ۲۴۰ هزار کیلوگرم فرآورده های لبنی شامل شیر خشک، خامه، شیر تغلیظ شده، پنیر، پنیر خامه ای، شیر استریل، دوغ و پودر آب پنیر از شهرستان شاهین شهر و میمه به کشورهای اتحادیه اوراسیا شامل روسیه، ارمنستان و همچنین گرجستان، آذربایجان، ترکمنستان، پاکستان، عراق، افغانستان و … تحت نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان صادر گردیده است.

وی افزود: در این راستا با عنایت به اینکه ۹۰ درصد گاوداری های شهرستان شاهین شهر و میمه صنعتی و دارای شاخص های بهداشتی و استاندارد می باشند، در نتیجه شیر تولیدی از نظر ضوابط و استانداردها قابلیت صادراتی داشته و با توجه به زحمات مدیران و کارکنان این واحدها از نظر انجام امور بهداشتی به منظور پیگیری و اجرا و تایید پروتکل های بهداشتی مد نظر کشورهای مقصد تلاش های عدیده ای در رسیدن به ضوابط و استانداردهای صادراتی توسط مجموعه دامپزشکی شهرستان و زیر نظارت عالیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان صورت پذیرفته که منجر به پذیرش و قبول محصولات توسط کارشناسان حوزه بهداشت دامپزشکی کشورهای مقصد گردیده است.

دکتر لارابی تصریح کرد: علاوه بر موارد مذکور، انجام تست سل و تب مالت نیز در این واحدها از شاخص های مهم صادراتی بوده و در پذیرش و امکان صادرات از جایگاه ویژه برخوردار می باشد که در این خصوص در سال ۹۹ شبکه دامپزشکی شهرستان با انجام ۲۷ هزار و ۴۴۵ راس تست سل و ۳۴ هزار و ۱۷۹ راس خونگیری و بررسی تب مالت در دامهای سنگین واحدهای صنعتی شهرستان ضمن توجه به بهداشت و سلامت عمومی، فرآیندهای صادراتی محصولات لبنی را تسهیل و امکان پذیر نموده است.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه در پایان خاطرنشان کرد: دو بیماری سل و تب مالت از بیماری های مهم مشترک انسان و حیوان بوده که در صورت ابتلا افراد گاهاً در تمامی مدت عمر معضلات و مشکلات بیماری با افراد همراه خواهد بود. لذا توجه به بهداشت در واحدهای دامداری و پیشگیری و مبارزه با این بیماری ها در واحدهای دامداری و خصوصا در واحدهای پرورش دام سنگین به جهت تولید شیر از اهمیت ویژه برخوردار می باشد.

۱۴۰۰/۰۱/۱۱ شاهین شهری / شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اقتصادی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت و  شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در محله خانه کارگر شاهین شهر، با درایت پلیس و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی، یک زن سارق سابقه دار در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد.

زن سارق با ابزار مخصوص اموال داخل خودروی شاهین شهری ها را سرقت می‌کرد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در اطراف اماکن تفریحی و ورزشی در محله خانه کارگر شاهین شهر، با تدبیر جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و درایت و هوشیاری پلیس و بخصوص ماموران کلانتری 12 شاهین شهر و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی در منطقه ، یک زن سارق سابقه دار ، در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد. 🔶 سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به اعتراف سارق به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو، از شهروندان خواست هنگام ترک وسایل نقلیه خود از قرار دادن اموال و اشیاء با ارزش داخل آن خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *