اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

شهرستان شاهین شهر و میمه ۴ زلزله را در یک روز حس کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع چهار زلزله در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد. که خوشبختانه در بررسی های اولیه این ۴ زلزله خسارت مالی و جانی در برنداشته و توسط مردم شاهین شهر و میمه و وزوان، جوشقان، کاشان، قمصر و شمال اصفهان احساس شد.

۱۲:۰۹ ۳/۱ ریشتر ۱۲:۱۴ ۲/۶ ریشتر ۱۶:۴۲ ۳/۴ ریشتر ۱۸:۲۲ ۳/۶ ریشتر

به گزارش رسانه شاهین شهری، منصور شیشه فروش اظهار کرد: ابتدا زلزله‌ای به بزرگی سه و یک دهم ریشتر در ساعت ۱۲:۹ و زلزله دیگری در ساعت ۱۲:۱۴ ظهر امروز به بزرگی دو و شش دهم ریشتر در منطقه وزوان شهرستان شاهین شهر و میمه به وقوع پیوست.

وقوع 4 زلزله در یک روز در شهرستان شاهین شهر و میمه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه این زمین لرزه‌ها در عمق ۸ و ۱۰ کیلومتری زمین بود، افزود: با بررسی‌های به عمل آمده خسارتی گزارش نشد.

وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده تاکنون خسارتی از این زلزله گزارش نشده است.

همنچنین مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: زلزله‌ای به بزرگی ۳ و چهار دهم ریشتر ساعت ۱۶:۴۲ عصر امروز در منطقه وزوان در بخش میمه شهرستان شاهین شهر و میمه نیز به وقوع پیوست که در بررسی‌های انجام شده این زلزله نیز خسارتی نداشته است.

و در پایان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع چهارمین زلزله در منطقه وزوان واقع در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

منصور شیشه فروش در ادامه  اظهار کرد:  زلزله دیگری به بزرگی سه و شش دهم ریشتر در ساعت ۱۸:۲۲ عصر امروز در منطقه وزوان واقع در شهرستان شاهین شهر و میمه به وقوع پیوست که این زلزله توسط ساکنان بخش میمه، جوشقان، شاهین شهر، قمصر، و شمال اصفهان احساس شد.

وی افزود در بررسی های انجام شده چهارمین زلزله نیز خسارتی نداشته است.

۱۴۰۰/۰۵/۰۸ – شاهین شهری ( ایمنا )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

تقدیر از نوجوان فعال کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

تقدیر از نوجوان فعال حوزه کتابخوانی توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر

◼ همزمان با اجرای "طرح کشوری سفیران کتاب" و در راستای مسئولیتهای اجتماعی و با هدف تسهیل دسترسی به کتاب و کتابخانه ، روز یکشنبه 6 آذر 1402 ، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهین شهر در مدرسه پسرانه هاشمی رفسنجانی حضور یافتند و ضمن بازدید از اجرای فعالیتهای کتاب محور توسط «محمدحسین عبدعلی»در جمع دیگر دانش آموزان از این عضو نوجوان فعال و مروج کتاب و کتابخوانی در این مدرسه تقدیر نمودند. ◼ همچنین آزمایش و معرفی فلزات با استفاده از دور ریختنی ها با معرفی « کتاب علوم عصر حجری مواد» ، به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتاب خوانی با شیوه نوآورانه توسط مربیان کانون شاهین شهر اجرا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)