دوز اول واکسن خبرنگاران شاهین شهر و میمه تزریق شد

ارسال با:
ظهر روز دوشنبه ۱۲ مردادماه واکسن کویید ۱۹ به خبرنگاران شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان نخستین شهرستان ، در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان تزریق شد.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ظهر روز دوشنبه ۱۱ مردادماه پس از نشست خبری با دکتر پارسا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، واکسن کویید ۱۹ به خبرنگاران شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان نخستین شهرستان در استان تزریق شد.

در این نشست دکتر علی پارسا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن قدردانی از همکاری خوب اهالی رسانه شهرستان از زمان شیوع ویروس کرونا با ستاد مبارزه با کرونای شهرستان به ارائه آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا به تفکیک شهرهای شهرستان پرداخت و درخصوص ایمنی واکسن کرونا خاطر نشان کرد : از ۱۰۰ درصد مبتلایان به کرونا فقط ۱۰ درصد از کسانی که واکسن کرونا زده اند مبتلا شده اند و از ۱۰ درصد باقیمانده ، ۷ درصد مبتلایانی هستند که فقط دوز اول را زده اند زیرا دوز اول واکس تا ۶۰ درصد ایمنی ایجاد می کند و پس از تزریق دوز دوم ایمنی بدن به بالای ۹۵ درصد می رسد و ۳ درصد باقیمانده موارد نادری هستند که هر دو دوز را زده اند و مبتلا شده اند و این مسئله نیز طبیعی است .

فرامرز رادمنش رئیس اداره متبوع نیز از زحمات شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدردانی نمود و در آستانه روز خبرنگار ، ضمن تبریک به خبرنگاران از خدمات اهالی رسانه شهرستان به جهت همکاری با ستاد مبارزه با کرونای شهرستان تقدیر و تشکر نمود و با همکاری شبکه بهداشت و درمان به هر یک از خبرنگاران به رسم یادبود لوح تقدیر و یک جلد کتاب هدیه نمود .

در پایان این نشست به خبرنگاران شهرستان واکسن کویید ۱۹ تزریق شد.

۱۴۰۰/۰۵/۱۱ – شاهین شهری ( اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه فرهنگ و هنر

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

ساخت مجتمع فرهنگی هنری شاهین شهر از مطالبات جدی هنرمندان است

 ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر از پیگیری ویژه در خصوص ساخت مجتمع فرهنگی هنری شاهین شهر خبر داد. ✅ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی جلسه‌ای با حضور «حسینعلی حاجی» نماینده مجلس شورای اسلامی ، «علی تمنایی» مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، «فرامرز رادمنش» ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهینشهر و میمه و برخی از کارشناسان استان اصفهان و شهرستان شاهین شهر ، موضوع ساخت مجتمع فرهنگی هنری شاهین شهر مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت . ✅ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه ضمن اشاره به مذاکرات و پیگیری های انجام شده گفت : ساخت مجتمع فرهنگی هنری شاهین شهر از مطالبات جدی هنرمندان شهرستان بوده و اهتمام بیشتری از طرف مسئولان استانی و کشوری را می‌طلبد . ✅ در این نشست همچنین موانع ساخت مجتمع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان جهت تامین اعتبار ساخت مجتمع پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز اقدامات لازم جهت صدور پروانه ساخت مجتمع توسط شهرداری شاهین شهر را به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *