ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

کابینه ‌ژنرال‌ها شکست خورد / رئیسی کابینه تحولگرا معرفی کند

ارسال با:

عضو هیئت رئیسه مجلس حسینعلی حاجی دلیگانی با بیان اینکه کابینه امنیتی ژنرال ها شکست خورد، اظهار داشت: رئیسی باید کابینه تحولگرا و اهل ریسک معرفی کند که شهامت برداشتن گام های بلند برای حل مشکلات را داشته باشند.

حسینعلی حاجی عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه راهکارهای فراوانی برای حل مشکلات کشور وجود دارد، گفت: راهکارهای حل مشکلات کشور کاملاً روشن است و برای اجرای این راهکارها نیازمند وزرا و مدیرانی صاحب فکر، ایده، جوان و جهادی هستیم تا بتوانند راهکارهای موجود را به فوریت اجرایی کنند.

کابینه ‌ژنرال‌ها شکست خورد / رئیسی کابینه تحولگرا معرفی کند / شاهین شهری

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق آئین نامه داخلی مجلس وزرای پیشنهادی دولت باید از سابقه علمی و سابقه اجرایی مشخصی برخوردار باشند تا در جلسه رأی اعتماد برنامه‌های آنها مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کابینه امنیتی ژنرال‌ها در دولت یازدهم و دوازدهم شکست خورد و موفقیتی نداشت، اظهار داشت: رئیسی باید کابینه تحول گرا و اهل ریسک معرفی کند که شهامت برداشتن گام‌های بلند برای حل مشکلات کشور را داشته باشند و بتوانند از سرمایه جوانی و آبروی خود هزینه کنند تا با عقلانیت و برنامه ریزی دقیق به سرعت مشکلات مردم را حل کنند.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

یک فوتی و چهار مصدوم بر اثر واژگونی خودرو فرماندار شاهین شهر و میمه

در یک حادثه رانندگی اتفاق افتاد؛
یک فوتی و چهار مصدوم بر اثر واژگونی خودرو فرماندار شاهین شهر و میمه

بر اثر واژگونی خودرو فرماندار شاهین شهر در محور انارک – چوپانان در روز پایانی سال 1400 یک نفر جان باخت و چهار نفر هم مصدوم شدند. حال عمومی فرماندار و فرزندانشان نسبتاً خوب است ولی همسر ایشان به علت شدت جراحات وارده در همان محل حادثه فوت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *