تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

درس های عاشورا برای جوانان تبیین شود

حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، گفت: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید.

حجت الاسلام قاسم هاشمی، در گفتگو با خبرگزاری «حوزه» دراصفهان، در مورد ویژگی ملت امام حسینی گفت: قیام سید الشهدا (علیه السلام) یک قیام فرا زمانی و مکانی بود و انسان در هر زمانی می تواند مفهوم آن را درک و کسب تجربه کند و در زندگی به کار ببندد.

حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، گفت: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید. / وب سایت شاهین شهری

وی خاطر نشان کرد: اگر انسانی بخواهد در جای جای زندگی رنگ و بوی خدا را احساس کند، باید در راه حسین(علیه السلام) حرکت کند.

امام جمعه شهر شاهین شهر ادامه داد: دهه محرم می تواند، مفاهیم ارزشی و اعتقادی که به فراموشی سپرده شده یا کم رنگ گشته را احیا کند .

وی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، افزود: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید؛ جوان در خلال بیان جریان حماسی عاشورا، متوجه عدالت و بی عدالتی ها می شود و عدالت‌خواهی را در پیش می گیرند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۳ – شاهین شهری ( خبرگزاری حوزه )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مذهبی شاهین شهر,خبرهای مذهبی شاهین شهر,شاهین شهر, شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *