اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

درس های عاشورا برای جوانان تبیین شود

حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، گفت: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید.

حجت الاسلام قاسم هاشمی، در گفتگو با خبرگزاری «حوزه» دراصفهان، در مورد ویژگی ملت امام حسینی گفت: قیام سید الشهدا (علیه السلام) یک قیام فرا زمانی و مکانی بود و انسان در هر زمانی می تواند مفهوم آن را درک و کسب تجربه کند و در زندگی به کار ببندد.

حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، گفت: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید. / وب سایت شاهین شهری

وی خاطر نشان کرد: اگر انسانی بخواهد در جای جای زندگی رنگ و بوی خدا را احساس کند، باید در راه حسین(علیه السلام) حرکت کند.

امام جمعه شهر شاهین شهر ادامه داد: دهه محرم می تواند، مفاهیم ارزشی و اعتقادی که به فراموشی سپرده شده یا کم رنگ گشته را احیا کند .

وی با تاکید بر تبیین پیام ها و درس های عاشورای امام حسین علیه السلام برای جوانان، افزود: پرداختن به بعد حماسی عاشورا یک درس بزرگ برای جوانان به حساب می‌آید؛ جوان در خلال بیان جریان حماسی عاشورا، متوجه عدالت و بی عدالتی ها می شود و عدالت‌خواهی را در پیش می گیرند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۳ – شاهین شهری ( خبرگزاری حوزه )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مذهبی شاهین شهر,خبرهای مذهبی شاهین شهر,شاهین شهر, شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *