تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

رکورد شکنی شاهین‌شهر در واکسیناسیون علیه ویروس کرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌ شهر و میمه از رکورد شکنی شاهین‌ شهر در تزریق روزانه واکسن کرونا و افزایش ۳۳ درصدی موارد بستری ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌ این شهرستان خبرداد.

دکتر علی پارسا در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه از آغاز واکسیناسیون تا کنون ۷۴ هزار و ۳۶۱ دوز واکسن کرونا در شاهین شهر و میمه توزیع شده است، اظهارکرد: روز گذشته شاهین شهر و میمه با تزریق سه هزار و ۴۸۸ دوز واکسن رکورد تازه‌ای در تزریق واکسن را ثبت کرد.

وی واکسن‌های تزریق شده در شاهین شهر و میمه را سینوفارم، آسترازنکا و کوبرکت برشمرد و افزود: در این رکورد زنی ۲۴۵ دوز واکسن سینوفارم در نوبت اول، هزار و ۷۱۳ دوز در نوبت دوم، هزار و ۳۶۷ دوز واکسن آسترازنکا در نوبت اول، ۹۳ دوز در نوبت دوم و ۷۰ دوز واکسن کوبرکت در نوبت اول به شهروندان شهرستان تزریق شده‌است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌ شهر و میمه با بیان اینکه در هفته گذشته دو هزار و ۹۳۳ تست کرونا اخذ شده است، خاطرنشان ‌کرد: موارد اخذ تست کرونا در شاهین شهر و میمه نسبت به هفته گذشته ۴۹ درصد افزایش داشته ‌است، همچنین در هفته گذشته ۹۶۵ تست کرونا مثبت ثبت شده که رشد ۶۲ درصدی داشته و از این تعداد با بستری شدن ۸۵ بیمار کرونایی در بیمارستان نسبت به هفته گذشته ۳۳ درصد افزایش داشته ‌است.

پارسا شاهین شهر و میمه را رتبه اول واکسیناسیون در شهرستان‌های پر جمعیت استان اصفهان دانست و ادامه‌داد: درصد واکسیناسیون نوبت اول شاهین شهر و میمه با ۵۴ هزار و ۲۱۶ دوز، ۲۷ درصد بوده و ۱۷هزار و ۱۴۵ دوز واکسن معادل ۸.۸۶ درصد جمعیت در نوبت دوم واکسینه‌ شده‌اند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۵ – شاهین شهری ( ایسنا )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار سلامت و پزشکی شاهین شهر,خبرهای سلامت و بهداشت شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *