اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

رکورد شکنی شاهین‌شهر در واکسیناسیون علیه ویروس کرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌ شهر و میمه از رکورد شکنی شاهین‌ شهر در تزریق روزانه واکسن کرونا و افزایش ۳۳ درصدی موارد بستری ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌ این شهرستان خبرداد.

دکتر علی پارسا در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه از آغاز واکسیناسیون تا کنون ۷۴ هزار و ۳۶۱ دوز واکسن کرونا در شاهین شهر و میمه توزیع شده است، اظهارکرد: روز گذشته شاهین شهر و میمه با تزریق سه هزار و ۴۸۸ دوز واکسن رکورد تازه‌ای در تزریق واکسن را ثبت کرد.

وی واکسن‌های تزریق شده در شاهین شهر و میمه را سینوفارم، آسترازنکا و کوبرکت برشمرد و افزود: در این رکورد زنی ۲۴۵ دوز واکسن سینوفارم در نوبت اول، هزار و ۷۱۳ دوز در نوبت دوم، هزار و ۳۶۷ دوز واکسن آسترازنکا در نوبت اول، ۹۳ دوز در نوبت دوم و ۷۰ دوز واکسن کوبرکت در نوبت اول به شهروندان شهرستان تزریق شده‌است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌ شهر و میمه با بیان اینکه در هفته گذشته دو هزار و ۹۳۳ تست کرونا اخذ شده است، خاطرنشان ‌کرد: موارد اخذ تست کرونا در شاهین شهر و میمه نسبت به هفته گذشته ۴۹ درصد افزایش داشته ‌است، همچنین در هفته گذشته ۹۶۵ تست کرونا مثبت ثبت شده که رشد ۶۲ درصدی داشته و از این تعداد با بستری شدن ۸۵ بیمار کرونایی در بیمارستان نسبت به هفته گذشته ۳۳ درصد افزایش داشته ‌است.

پارسا شاهین شهر و میمه را رتبه اول واکسیناسیون در شهرستان‌های پر جمعیت استان اصفهان دانست و ادامه‌داد: درصد واکسیناسیون نوبت اول شاهین شهر و میمه با ۵۴ هزار و ۲۱۶ دوز، ۲۷ درصد بوده و ۱۷هزار و ۱۴۵ دوز واکسن معادل ۸.۸۶ درصد جمعیت در نوبت دوم واکسینه‌ شده‌اند.

۱۴۰۰/۰۵/۲۵ – شاهین شهری ( ایسنا )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار سلامت و پزشکی شاهین شهر,خبرهای سلامت و بهداشت شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

نمایش نارنجی برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی با استقابل بی نظیر مخاطبان در فرهنگسرای ادب و هنر شاهین شهر بر صحنه رفت

نارنجی در شاهین شهر به صحنه رفت

◼ نمایش صحنه‌ای «نارنجی» اثر برگزیده سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و درباره دختربچه‌ای است که در خانه ای جادویی زندگی می‌کند و پدرش پاکبان حرم امام رضا (ع) است وی در مواجه با یک رویداد جادویی آرزو می‌کند جای پدرش باشد و ... ◼ این نمایش به طور ویژه برای کودکان و نوجوانان و درواقع برای گروه سنی ۵ تا ۱۰ سال تولیدشده و به مناسبت دهه کرامت، از ۲۳ تا 26 اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شاهین شهر روی صحنه رفته است. ◼ «سید سوران حسینی» از هنرمندان تئاتر مریوان، نویسندگی و کارگردانی این نمایش را به عهده دارد و «فرامرز غلامیان»، «علی فریدنی»، «ساغر تیزرو»، «رها پورنیایی» و «علی سنامیری» نیز در آن ایفای نقش کرده‌اند؛ ضمن اینکه «رها پورنیایی» نیز بازیگر نوجوان نمایش «نارنجی» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *