سفر دکتر تقوی نژاد معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز درمانی شهرستان شاهین شهر و میمه

دکتر تقوی نژاد معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دعوت جناب آقای حاجی نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه جهت بازدید از مراکز پزشکی و درمانی به این شهرستان سفر کردند.

دراین سفر بسیاری از مراکز مهم درمانی شهرستان بازدید و مراکز در حال بازسازی و توسعه مورد تاکید قرار گرفته و مراکز جدید نیز افتتاح گردید.

لازم به توضیح است که بازدید و افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در دستور کار معاون منابع و توسعه مدیریت وزارت بهداشت در این سفر بود.

دکتر تقوی نژاد معاون وزارت بهداشت و درمان که به دعوت حاجی نماینده و عضو هیات رئیسه مجلس به شهرستان سفر کرده بود با همراهی مهندس هاشمی نماینده ادوار مجلس و قائم مقام سابق وزیر کشور، مدیران ستادی وزارتخانه، فرماندار شهرستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولان محلی با حضور در تعدادی از اماکن بهداشتی و درمانی شهرستان به بررسی نیازها و وضعیت خدمات رسانی این بخش پرداختند.

سفر معاون وزیر بهداشت دکتر تقوی به شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهریدکتر تقوی نژاد معاون وزیر بهداشت در این سفرا ز موارد زیر بازدید نودند:

۱- بازدید از مراحل تکمیل پروژه بیمارستان ۹۶ تختخوابی برخوار

بیمارستان 96 تختخوابی برخوار + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۲- بازدید از آزمایشگاه مرکزی شهر برخوار

آزمایشگاه مرکزی برخوار + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۳- بازدید از پایگاه سلامت منتظران مهدی (عج) دستگرد برخوار

پایگاه سلامت منتظران مهدی ( عج) دستگرد برخوار + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۴- در ادامه این بازدید از درمانگاه در حال بازسازی شهر خورزوق بازدید و با وعده مساعد معاون وزیر بهداشت، در آینده نزدیک شاهد بازگشایی درمانگاه شبانه روزی شهر خورزوق خواهیم بود.

درمانگاه شبانه روزی خورزوق + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۵- همچنین معاون وزیر بهداشت و هیئت همراه و مسولین در ادامه این بازدید از مراحل تکمیل مرکز دیالیز شهر گز بازدید نمودند.

مرکز دیالیز شهر گز + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۶- در ادامه این سفر، مرکز تصویربرداری پزشکی بیمارستان گلدیس شاهین شهر که با پیگیری تأمین اعتبار توسط جناب آقای حاجی و خیرین ساخته شده است، به دست معاون وزیر بهداشت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت

مرکز دیالیز شهر گز و بدین ترتیب مرکز تصویربرداری بیمارستان گلدیس که از آرزوهای دیرینه مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار بود، با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان با حضور دکتر تقوی نژاد افتتاح شد.

مرکز تصویر برداری بیمارستان گلدیس شاهین شهر + بازدید معاون وزیر بهداشت از شهرستان شاهین شهر و میمه / وب سایت شاهین شهری

۷- همچنین در ادامه این سفر، معاون وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز بازدید نمودند.

و در خاتمه این سفر جلسه جمع بندی سفر دکتر تقوی نژاد معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستانهای شاهین شهر و میمه وبرخوار در محل فرمانداری شاهین شهر و میمه  برگزار شد و تبادل نظر مسولین و معاون محترم وزیر در خصوص موارد توضیح داده شده صورت پذیرفت.

۱۴۰۰/۰۵/۱۲ – شاهین شهری ( کارگروه سلامت و بهداشت شاهین شهری + فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه + حماسه سازان )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه سلامت و بهداشت

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار سلامت و بهداشت شاهین شهر,خبرهای سلامت و پزشکی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

نشست خبری هفته دولت 1401 شاهین شهر

مژده افتتاح ۸۰ طرح عمرانی با اعتبار بیش از ۴۰۰۰ میلیارد ریال در شهرستان شاهین شهر

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در آغازین روز هفته دولت از افتتاح 80 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در این شهرستان با اعتبار بالغ بر 400 میلیارد ریال در هفته دولت در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید