ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

عطر افشانی قبور مطهر شهدای شاهین شهر به مناسبت هفته دولت

ارسال با:

قبور مطهر شهدای شاهین شهر با حضور مسولین و جمعی از مردم شهر به مناسبت هفته دولت عطرافشانی گردید.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری و بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در حاشیه این مراسم و طی مصاحبه با واحد خبر شهرداری با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر گفتند: هفته دولت، تداعی گر یاد و خاطره دو شهید والا مقام عرصه خدمت “شهیدان رجایی و باهنر” و فرصت مغتنمی برای معرفی نقش، اهمیت و جایگاه مهم و کلیدی دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

عطر افشانی قبور مطهر شهدای شاهین شهر با حضور مسولین شهر به مناسبت هفته دولت / وب سایت شاهین شهری

ایشان در ادامه افزودند: شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری بی منت و خالصانه به مردم هستند.

سرپرست شهرداری و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمودند: همانطورکه شهدای گرانقدر در جنگ تحمیلی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع نمودند ما نیز امروز باید در سنگر خدمت به مردم لحظه ای غفلت نکرده و حافظ خون شهدا ، آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و گوش به فرمان رهنمودهای رهبر فرزانه مان حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی ) باشیم.

گفتنی است این مراسم ‌معنوی که با همکاری روابط عمومی شهرداری شاهین شهر برگزار گردید،حضار با نثار فاتحه و عطر افشانی مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌ حضرت امام خمینی (ره)،منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی ایران به خصوص شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر تجدید میثاق نمودند.

۱۴۰۰/۰۶/۰۸ – شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار مذهبی شاهین شهر,خبرهای مذهبی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

طرح ذوالفقار ۵ شاهین شهر و گرگاب جمع آوری اراذل و اوباش و مواد فروش

کشف سلاح کلت کمری با ۳۳ فشنگ در طرح ذوالفقار ۵ شهرستان شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از اجرای طرح عملیاتی ذوالفقار ۵ در شاهین شهر و گرگاب و کشف سلاح کمری و دستگیری ۳۴ معتاد متجاهر، خرده‌فروش و سارق در این طرح خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *