تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

خربزه گرگاب در کشورهای های حاشیه خلیج فارس

خربزه گرگاب شامل ارقام علی آقایی، اموچی، تو سرخ، تو سفید (ارگون) و خنیز با نرخ برداشت ۳۵ تن در هکتار علاوه بر مصرف داخلی به کشور‌های حوزه خلیج‌ فارس نیز صادر می‌شود.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مصطفی عباسی اظهار داشت: نرخ برداشت خربزه گرگاب ۳۵ تن در هکتار است و علاوه بر استان اصفهان در ساوه، تهران، البرز، اراک، قم و مناطق شمالی نیز کشت می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهین‌ شهر و میمه افزود: این خربزه علاوه بر مصرف داخلی به کشور‌های حوزه خلیج‌ فارس نیز صادر می‌شود؛ خربزه گرگاب شامل ارقام علی آقایی، اموچی، تو سرخ، تو سفید (ارگون) و خنیز است.

صادرات خربزه گرگاب به کشورهای های حاشیه خلیج فارس / وب سایت شاهین شهری

عباسی آبیاری قطره‌ای مزارع خربزه در شرایط خشکسالی کنونی را اجتناب‌ناپذیر دانست و گفت: بازه زمانی کاشت تا برداشت خربزه گرگاب از ابتدای فروردین ماه تا پایان آبان است.

به گزارش فارس، شهرستان شاهین‌شهر و میمه ۵۰ اثر تاریخ و گردشگری و ناملموس ثبتی در فهرست آثار ملی دارد که یکی از آن‌ها دانش سنتی کاشت، داشت و برداشت خربزه گرگاب است که به شماره ۱۸۶۱ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.

۱۴۰۰/۰۶/۱۴ – شاهین شهری ( جهاد کشاورزی استان اصفهان )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اقتصادی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار اقتصادی شاهین شهر,خبرهای اقتصادی شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حسینعلی حاجی دلیگانی

حسینعلی حاجی دلیگانی:
بخشی از تبصره ۱۴ در برنامه ششم توسعه و بودجه سنواتی دو سال گذشته از قلم افتاده است

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه موضوع اصلاح ساختار بودجه یکی از اهداف مهم کاری در مجلس یازدهم است، گفت: مقام معظم رهبری پیش از ارسال لایحه بودجه سال 97 و در سال 96 بحث اصلاح ساختار بودجه را مطرح و فرمودند، در شرایط کنونی جنگ اقتصادی، دیگر نمی‌توان اینگونه کشور را اداره کرد و از دولت خواستند تا به انجام اصلاحات ساختاری در بودجه اقدام کند. نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس ادامه داد: متاسفانه دولت اقدام جدی و عمقی روی این موضوع انجام نداد و در پایان اردیبهشت ماه سال ۹۷ بار دیگر مقام معظم رهبری اعلام کردند، از چهار ماه فرصت درخواست شده توسط دولت، دو ماه رفته اما هنوز هیچ کاری انجام نشده است و در این دو ماه باقی مانده اقدام کند، اما تاکنون دولت قائل به ارسال لایحه‌ای درباره اصلاح ساختار بودجه نبوده است. حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس ضمن تاکید براینکه شفاف‌سازی هرچه بیشتر، بودجه سال ۱۴۰۰ را موثرتر خواهد کرد، اظهار کرد: بخشی از تبصره ۱۴ در برنامه ششم توسعه و بودجه سنواتی دو سال گذشته از قلم افتاده و تبصره‌ای که به عنوان یک منبع مصرفی به آن نگاه می‌شد، اتفاقاً یک منابع درآمدی پایدار دارد و ۲۵۰ هزار میلیارد تومان در این تبصره مبادله می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *