اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

مراکز واکسیناسیون شهرستان شاهین شهر و میمه تا ۱۲ شب فعالیت خواهند داشت

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه  اعلام کرد که با ورود واکسن به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان ، این مراکز تا ساعت ۱۲ شب فعال خواهند بود.

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اصفهان؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگوی اینترتنی با بخش خبری ساعت ۲۰ شبکه اصفهان گفت: ببا ورود محموله جدید واکسن از امروز واکسیناسیون جمعیت گروه های هدف با آسترازنکا نوبت دوم و برکت انجام خواهد گردید.

فعالیت مراکز واکسیناسیون شهرستان شاهین و میمه تا ۱۲ شب / وب سایت شاهین شهری

دکتر پارسا افزود: با فعال بودن دو مرکز تجمیعی در شهر شاهین شهر و یک مرکز تجمیعی در شهر گز و ۴ پایگاه واکسیناسیون درمجموع تا کنون ۹۳ هزار دوز واکسن در شهرستان شاهین شهر و میمه تزریق شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه ادامه داد: تا کنون پوشش واکسیناسون در شهرستان شاهین شهر و میمه در نوبت اول ۳۲ درصد و نوبت دوم ۱۹ درصد است که پوشش قابل قبولی در سطح استان است.

در خصوص اجرای طرح شبانه واکسیناسیون دکتر پارسا توضیح داد که: هماهنگی هایی با نیروهای داوطلب بسیج و هلال احمر انجام شده  و آمادگی لازم برای فعالیت مراکز تجمیعی در قدم اول تا ۱۲ شب ایجاد گردیده است تا سرعت و ظرفیت واکسیناسیون شاهین شهر را افزایش داده و به ۱۰۰۰۰ دوز در روز برسانیم.

انشالله به محض رسیدن واکسن، مراکز تجمیعی واکسیناسیون تا ۱۲ شب فعالیت خواهند کرد و اگر لازم هم باشد می توانیم به صورت شبانه روزی واکسیناسیون شهروندان را انجام دهیم.

۱۴۰۰/۰۶/۱۴ – شاهین شهری ( صدا و سیما )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه مذهبی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,خبر شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار کرونای شاهین شهر,خبرهای سلامت و بهداشت شاهین شهر,شاهین شهر,شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری,پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت و  شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در محله خانه کارگر شاهین شهر، با درایت پلیس و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی، یک زن سارق سابقه دار در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد.

زن سارق با ابزار مخصوص اموال داخل خودروی شاهین شهری ها را سرقت می‌کرد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در اطراف اماکن تفریحی و ورزشی در محله خانه کارگر شاهین شهر، با تدبیر جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و درایت و هوشیاری پلیس و بخصوص ماموران کلانتری 12 شاهین شهر و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی در منطقه ، یک زن سارق سابقه دار ، در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد. 🔶 سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به اعتراف سارق به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو، از شهروندان خواست هنگام ترک وسایل نقلیه خود از قرار دادن اموال و اشیاء با ارزش داخل آن خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *