اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

رشته های جدید دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر برای شاخه های اصلی علوم تجربی و علوم انسانی

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر از افزوده شدن رشته‌های پرمخاطب گروه‌های علوم انسانی و علوم تجربی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش رسانه شاهین شهری از دانشگاه آزاد اسلامی، حمیدرضا خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در شاهین‌شهر اظهار کرد که با توجه به افزایش متقاضیان ادامه تحصیل در رشته‌های علوم تجربی و علوم انسانی طی چند سال اخیر در راستای اجرای طرح ناحیه‌بندی در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان تصمیم گرفتیم بستر تحصیل در چند رشته پرمخاطب را مهیا کنیم.

حمیدرضا خداییوی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی توانایی پذیرش دانشجو بدون آزمون ورودی و صرفاً براساس سوابق تحصیلی را دارد و دانشگاه‌های یک ناحیه جغرافیایی می‌توانند رشته‌هایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، اضافه کرد: در این راستا در واحد شاهین‌شهر سه رشته «حقوق»، «روانشناسی» و «زبان و ادبیات انگلیسی» به رشته‌های پرمخاطب گروه علوم انسانی (مقطع کارشناسی ناپیوسته) اضافه شده و از نکات مثبت این رشته‌ها، امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترای تخصصی در استان اصفهان است.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر عنوان کرد: رشته‌های جذاب و نوآورانه مانند «مدیریت کسب‌ و کارهای کوچک» و «مدیریت صنعتی» در مقطع کارشناسی و «میکروبیولوژی» در گروه علوم تجربی برای تحصیل به رشته‌های دانشگاه افزوده شده است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر / وب سایت شاهین شهری

خدایی با ابراز امیدواری از انجام رسالت علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با اضافه کردن این رشته‌ها بیان کرد: در این راستا، دانشجویان علاقه‌مند و مستعد می‌توانند در طرح پویش که طرح اشتغال همزمان با تحصیل و حذف شهریه است استفاده کنند که از سوی دانشگاه به مراکز متقاضی اجرای این طرح معرفی می‌شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر / وب سایت شاهین شهری

وی تأکید کرد: اجرای طرح‌هایی برای پیشبرد اهداف آموزشی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر و جذب دانشجویان به صورت بورسیه در طرح پویش موجب تأثیرگذاری یک دانشگاه در منطقه خواهد شد.

 

۱۴۰۰/۰۶/۱۶ – شاهین شهری ( خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه علم و فناوری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *