اخبار ورزشی شهرستان شاهین شهر و میمه

اولین دوره مسابقات دوومیدانی بزرگداشت هفته دولت در شهر گرگاب برگزار شد.

اولین دوره مسابقات دوومیدانی بزرگداشت هفته دولت در شهر گرگاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری روزجمعه دهم شهریورماه ۱۴۰۲ به مناسبت بزرگداشت هفته دولت ، مسابقات دوومیدانی دردو بخش پسران. و دختران در ۳ رده سنی و در۳ ماده ۶۰ ؛ ۱۰۰؛ ۲۰۰ متر سرعت با حضور ۵۰ شرکت کننده و با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات دوومیدانی شهرستان به میزبانی هیات دوومیدانی شهر گرگاب و با حضور استاد احدی داور بین المللی دوومیدانی در این شهر برگزار گردید. در پایان با حضور سرکار خانم حسینی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان ؛ آقای یعقوبی معاون اداره ورزش شهرستان شاهین شهر و میمه و استاد احدی ریاست هیأت دوومیدانی شهرستان برخوار به نفرات برتر اول تا سوم حکم و مدال قهرمانی و جایزه نقدی اهداء گردید. ضمنا با قید قرعه به ۸ نفر از سایر شرکت کنندگان خردسال از جمله پسر بچه‌ای که بواسطه معلولیت جسمی با ویلچر شرکت کرده بود، نیز جایزه اهدا گردید.

متن کامل را ببینید

افتتاح و بهره برداری از ۶ زمین چمن مصنوعی در محلات مختلف شاهین شهر

افتتاح و بهره برداری از 6 زمین چمن مصنوعی در محلات مختلف شاهین شهر

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری در آیینی با حضور آقای مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان و مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه و مدیران شاهین شهر، یکی از 6 زمین چمن احداث شده با اعتبار حدود با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال و با هدف افزایش دسترسی به اماکن ورزشی و توسعه شرایط رفاهی محلات توسط شهرداری شاهین شهر بصورت نمادین افتتاح و تمامی موارد ( در محلات خانه کارگر - خیابان مهارت ، مسکن مهر - خیابان خرداد فرعی 3 غربی ، محله گلدیس - فاز یک خیابان علامه حلی ، محله هشت بهشت - خیابان عقیق روبروی مسجد، بوستان حافظ شمالی - انتهای خیابان حافظ شمالی  ، محله میلاد - خیابان قائم خیابان کوثر فرعی یک غربی ) مورد بهره برداری شهروندان قرار گرفت. در این آیین معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان شهرداری شاهین شهر را یکی از شهرداری های پرتلاش استان در ارائه خدمات هرچه مطلوب تر به مردم عنوان نمود و از زحمات دکتر سعید ابریشمی راد شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در راستای دسترسی به این مهم، تقدیر نمود.

متن کامل را ببینید

نونهالان کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه برای حضور در مسابقات استعداد های برتر مشخص شدند

مسابقات انتخابی تیم کشتی نونهالان شهرستان شاهین شهر برای شرکت در مسابقات استعدادهای برتر استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از  هیئت کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه مسابقات کشتی انتخابی استعدادهای برتر در شهرستان شاهین شهر و میمه روز گذشته ( جمعه ۱۴۰۲/۵/۱۳ ) در سالن خانه کشتی پوریای ولی شاهین شهر برگزار گردید. در این مسابقات تعداد ۴۸ کشتی‌گیر در رده سنی نونهالان با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم منتخب شهرستان در ۱۲ گروه وزنی جهت اعزام به مسابقات استانی استعدادهای برتر مشحص شد. شایان ذکر است مسابقات استانی استعدادهای برتر کشتی در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۲۰ در شهرستان کاشان برگزار می‌گردد.

متن کامل را ببینید

قهرمانی دختران تیم نوجوانان در لیگ بسکتبال باشگاه های استان اصفهان

تیم بسکتبال دختران نوجوان شاهین شهر ، قهرمان لیگ مسابقات باشگاه های استان اصفهان شدند.

تیم بسکتبال دختران نوجوان شاهین شهر ، قهرمان لیگ مسابقات باشگاه های استان اصفهان شدند. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از هیات بسکتبال شهرستان شاهین شهر و میمه پس از قهرمانی تیم نو نهالان بسکتبال شاهین شهر در مسابقات لیگ باشگاه‌های استان اصفهان، دختران نوجوان شاهین شهری نیز با برد تیم خمینی شهر و راهیابی به فینال مسابقات لیگ بسکتبال باشگاه‌های استان اصفهان ، روز دوشنبه دریک بازی هیجانی و پر افت و خیز ، تیم آرارات اصفهان را نیز با نتیجه ۳۳ بر ۳۰ شکست داده و با اقتدار بر سکوی قهرمانی لیگ باشگاه‌های استان اصفهان ایستادند. پایگاه خبری شاهین شهری کسب این موفقیت را خدمت این عزیزان و خانواده های گرانقدرشان و تمامی جامعه ورزشی شاهین شهر تبریک عرض می‌نماید.

متن کامل را ببینید

صعود بانوی ورزشکار شاهین شهری به سومین قله بلند ایران در کوه سبلان

هنا حق شناس صعود به قله سبلان

بانوی با همت و ورزش دوست شاهین شهری روز پنجشنبه 29 تیرماه 1402 موفق به صعود به سومین قله بلند ایران در کوه" سبلان " گردید. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از هیات کوهنوردی شهرستان شاهین شهر و میمه 29 تیرماه 1402 سرکار خانم هنا حق شناس ، بانوی ورزش دوست شاهین شهری موفق به صعود قله 4811 متری سبلان در استان اردبیل شد. شایان ذکر است این بانوی ورزش دوست از مسیر شمال شرقی (مسیر پناهگاه ) این رشته کوه موفق به این صعود شد. پایگاه خبری شاهین شهری کسب این موفقیت ورزشی را خدمت خانم حق شناس و جامعه ورزشی شهرستان تبریک عرض نموده و برای ایشان دستیابی به موفقیت های بزرگتر را از خداوند متعال آرزو می نماید.

متن کامل را ببینید

صعود کوهنوردان شاهین شهری به قله ۳۸۰۰ متری ازنا در رشته کوه اشترانکوه

صعود کوهنوردان شاهین شهری به قله 3800 متری ازنا در رشته کوه اشترانکوه

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از هیات کوهنوردی شهرستان شاهین شهر و میمه ، 6 مرداد ماه 1402 همزمان با عاشورای حسینی آقایان احمد قدیمی و کمال شاهسوندی از کوهنوردان تیم پدافند هوائی شاهین شهر از سخت ترین مسیر ممکن در مسیر تیغه شمالی مشهور به یال کول کول ، به قله 3800 متری ازنا ( از سخت ترین و فنی ترین کوه های کشور) در رشته کوه اشترانکوه صعود کردند. پایگاه خبری شاهین شهری کسب این موفقیت را به این ورزشکاران ارجمند، هیات کوهنوردی و جامعه ورزشی شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک عرض می نماید.

متن کامل را ببینید

ورزشگاه‌های شهرستان شاهین شهر پر فروغ تر شد.

ورزشگاه‌های شهرستان شاهین شهر پر فروغ تر شد. اصلاح سیستم روشنایی اماکن ورزشی و ورزشگاه های شهرستان شاهین شهر و میمه

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از  اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه اصلاح و تجهیز سیستم برق و روشنائی در اماکن ورزشی و ورزشگاه های این شهرستان با صرف هزینه کرد از محل اعتبارات تخصیص یافته به اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر بهبود صورت گرفت. این عملکرد با هزینه 6500 میلیون ریال از محل اعتبارات تخصیصی به اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه جهت سالن ورزشی الزهراء ، سالن ورزشی ملت ، سالن خانه کشتی پوریای ولی ، زمین چمن فوتبال گرگاب و قسمتی از مجموعه ورزشی شهید چمران شهر گز و همچنین تابلو برق زمین چمن ملت شاهین شهر انجام پذیرفت . شایان ذکر است قسمتی از ایرادات و نیازمندی های سالن ورزشی ملت ، سالن ورزشی الزهراء ، خانه کشتی و ورزشگاه گرگاب نیز توسط بهره‌بردار این اماکن اصلاح گردید.

متن کامل را ببینید

برگزاری مسابقات بدمینتون دوبل آزاد در شهرستان شاهین شهر

مسابقات بدمینتون

مسابقات بدمینتون دوبل آزاد در دو بخش آقایان و بانوان در شهرستان شاهین شهر و میمه از 17 تا 4 مردادماه برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از هیات بدمینتون شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ مسابقات بدمینتون دوبل آزاد در بخش آقایان و خانم ها در رده سنی زیر 45 سال از تاریخ 17 تیر ماه لغایت 4 مرداد ماه با حضور 28 تیم برگزار شد و پس از رویارویی بدمینتون بازان این شهرستان، نفرات اول تا سوم در هر دو رده آقایان و بانوان مشخص و مورد تقدیر قرار گرفتند. شایان ذکر است که این مسابقات در بخش آقایان با حضور 9 تیم از تاریخ 17 تیر ماه لغایت 4 مرداد ماه برگزار و در پایان آقایان علی نائینی - مجتبی احمدی ، رضا یزدانی - مسلم هامانی  و محمد شبان و امیر حسین هامانی مقام های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در بخش بانوان که با حضور 19 تیم از تاریخ 23 تیر ماه لغایت 4 مرداد ماه برگزار و در پایان خانم ها: سحر کمانکش -فاطمه زمانی ، تینا زیبائی -آیریانا نصر ، آیلار دیلمی و یاسمن رفیعی مقام‌های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

متن کامل را ببینید

کسب رتبه اول ورزش همگانی توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه

اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه

اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه در سطح بندی گروه یک شهرستان های استان اصفهان رتبه اول عملکردی سال 1401 را در زمینه توسعه ورزش همگانی کسب نمود. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه بنابر ارزیابی عملکرد گروه توسعه ورزش همگانی ادارات ورزش و جوانان در شهرستان های تابع استان اصفهان در سال 1401 که توسط اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان صورت پذیرفت ، این اداره در شهرستان شاهین شهر در سطح بندی شهرستانهای سطح یک استان در بین ۹ شهرستان ، با امتیاز 87 موفق به کسب رتبه اول شد. شایان ذکر است در سطح یک این رتبه بندی شهرستانهای نجف آباد و شهرضا به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب نمودند.

متن کامل را ببینید

هم رکابی مسئولان با مردم در شاهین شهر | کثیری نسب رئیس هیئت دوچرخه سواری شاهین شهر شد

هم رکابی و دوچرخه سواری مسئولین با مردم در شاهین شهر

مدیر امور ورزشی و تفریحی سازمان از برگزاری همایش دوچرخه سواری با عنوان هم رکابی خبرداد. | مهدی کثیری نسب رئیس هیأت دوچرخه سواری شهرستان شاهین شهر و میمه شد. نوید مکوندی با بیان اینکه ویژه برنامه هم رکابی با حضور مسؤولان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و اداره ورزش و جوانان شاهین شهر برگزار شد، اظهار کرد: هدف از این ویژه برنامه بسترسازی برای اختصاص یک روز به عنوان روز بدون خودرو در شاهین شهر برای اجرای ماهانه یا هفتگی بود. وی با اشاره به انتصاب رئیس جدید هیأت دوچرخه سواری افزود: در این همایش دوچرخه سواری مردم و مسئولین شاهین شهر  از بلوار شهید منتظری تا تا یادمان شهدای گمنام در پارک انقلاب ( بانک استان به همراهم هم رکاب زدند و ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا با غبار روبی و عطرافشانی یادمان شهدای گمنام دانشگاه مالک اشتر خاتمه یافت و در پایان از خدمات مجید انصاری تقدیر و مهدی کثیری نسب به سمت رئیس هیأت دوچرخه سواری شهرستان معرفی شد.

متن کامل را ببینید