اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی از رانندگان نمونه شاهین شهر در راستای رعایت مسائل ترافیکی با حضور مسؤولان شاهین شهر تجلیل به عمل آمد.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از تمامی سبز پوشان نیروی انتظامی شاهین شهر که در راستای ارتقاء نظم و امنیت عمومی شهر تلاش می نمایند تشکر نمود.

تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر در هفته نیروی انتظامی

وی در ادامه افزود: امنیت و آرامش حاکم در کشور سرمایه بزرگی است که از خون بهای هزاران شهید در عرصه مدافعان امنیت بدست آمده است.

عمویی شغل طاقت فرسای رانندگی را جهادی در راه کسب معاش حلال برای خانواده عنوان نمود و از زحمات آنان در راستای خدمت به شهروندان فهیم شاهین شهر تشکر نمود.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر اظهار داشت: شهرداری شاهین شهر می‌تواند در راستای فرهنگ سازی موضوعات ترافیکی ، سطح خدمات خود را به شهروندان ارجمند افزایش دهد.

مسعود عارفیان شهردار شاهین شهر نیز در حاشیه این مراسم ، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی نهادی مردمی و مظهر اقتدار و امنیت اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه افزود: بی شک برقراری و تداوم آرامش، نظم و امنیت در جامعه ، مدیون و مرهون شجاعت، دلاوری، فداکاری، ایثارگری، هوشیاری و مجاهدتهای سربازان غیور نیروی انتظامی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و تأمین امنیت جامعه، شهدای زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

سرهنگ علی صادقی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در ابتدای این مراسم ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار به بیان عملکرد نیروها در حوزه نظم و امنیت پرداخت.

وی در ادامه از همکاری شهرداری شاهین شهر در راستای همکاری مستمر با نیروی انتظامی شهر تشکر نمود.

شایان ذکر است است که در پایان مراسم ، از رانندگان برتر شاهین شهر تجلیل شد.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۷/۲۰ – پایگاه خبری شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

افتتاح سومین مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین در شهرستان شاهین شهر و میمه | پیشگامان راه آزادی

افتتاح سومین مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین در شهرستان شاهین شهر و میمه

🔶 به گزارش  پایگاه خبری شاهین شهری ؛  روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ ؛ مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین « پیشگامان راه آزادی » با حضور سرکار خانم دکتر کریمی | معاون بهزیستی استان اصفهان ؛ سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار  و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان شاهین شهر و میمه به عنوان سومین مرکز ترک اعتیاد شهرستان ؛ با سرمایه گذاری بخش خصوصی افتتاح گردید. 🔶 لازم به ذکر است که: مرکز درمان و بازتوانی معتادین پیشگامان راه آزادی، مرکز اقامتی بهبود معتادین است که با سرمایه گذاری و مدیریت بخش غیردولتی ( برادران آزادی ) و تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان اصفهان، با ظرفیت ۶۰ نفر و با مساحت ۱۹۰۰ متر زيربنا و ۸۰۰ متر ساخت، فعالیت خود را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *