تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی از رانندگان نمونه شاهین شهر در راستای رعایت مسائل ترافیکی با حضور مسؤولان شاهین شهر تجلیل به عمل آمد.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از تمامی سبز پوشان نیروی انتظامی شاهین شهر که در راستای ارتقاء نظم و امنیت عمومی شهر تلاش می نمایند تشکر نمود.

تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر در هفته نیروی انتظامی

وی در ادامه افزود: امنیت و آرامش حاکم در کشور سرمایه بزرگی است که از خون بهای هزاران شهید در عرصه مدافعان امنیت بدست آمده است.

عمویی شغل طاقت فرسای رانندگی را جهادی در راه کسب معاش حلال برای خانواده عنوان نمود و از زحمات آنان در راستای خدمت به شهروندان فهیم شاهین شهر تشکر نمود.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر اظهار داشت: شهرداری شاهین شهر می‌تواند در راستای فرهنگ سازی موضوعات ترافیکی ، سطح خدمات خود را به شهروندان ارجمند افزایش دهد.

مسعود عارفیان شهردار شاهین شهر نیز در حاشیه این مراسم ، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی نهادی مردمی و مظهر اقتدار و امنیت اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه افزود: بی شک برقراری و تداوم آرامش، نظم و امنیت در جامعه ، مدیون و مرهون شجاعت، دلاوری، فداکاری، ایثارگری، هوشیاری و مجاهدتهای سربازان غیور نیروی انتظامی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و تأمین امنیت جامعه، شهدای زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

سرهنگ علی صادقی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در ابتدای این مراسم ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار به بیان عملکرد نیروها در حوزه نظم و امنیت پرداخت.

وی در ادامه از همکاری شهرداری شاهین شهر در راستای همکاری مستمر با نیروی انتظامی شهر تشکر نمود.

شایان ذکر است است که در پایان مراسم ، از رانندگان برتر شاهین شهر تجلیل شد.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۷/۲۰ – پایگاه خبری شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دوربین مخفی شاهین شهر + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

"#سرهنگ_بهزاد_ثابت_راسخ" فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از #دستگیری 3 تن از عاملان تولید و انتشار کلیپ #دوربین_مخفی ساختگی در #فضای_مجازی خبر داد. این دوربین مخفی در یکی از خیابان‌های #شاهین_شهر ضبط و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی #بانوان توهین شده و سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود. پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ #متهم دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *