تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی از رانندگان نمونه شاهین شهر در راستای رعایت مسائل ترافیکی با حضور مسؤولان شاهین شهر تجلیل به عمل آمد.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از تمامی سبز پوشان نیروی انتظامی شاهین شهر که در راستای ارتقاء نظم و امنیت عمومی شهر تلاش می نمایند تشکر نمود.

تجلیل از رانندگان نمونه شاهین شهر در هفته نیروی انتظامی

وی در ادامه افزود: امنیت و آرامش حاکم در کشور سرمایه بزرگی است که از خون بهای هزاران شهید در عرصه مدافعان امنیت بدست آمده است.

عمویی شغل طاقت فرسای رانندگی را جهادی در راه کسب معاش حلال برای خانواده عنوان نمود و از زحمات آنان در راستای خدمت به شهروندان فهیم شاهین شهر تشکر نمود.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر اظهار داشت: شهرداری شاهین شهر می‌تواند در راستای فرهنگ سازی موضوعات ترافیکی ، سطح خدمات خود را به شهروندان ارجمند افزایش دهد.

مسعود عارفیان شهردار شاهین شهر نیز در حاشیه این مراسم ، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی نهادی مردمی و مظهر اقتدار و امنیت اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه افزود: بی شک برقراری و تداوم آرامش، نظم و امنیت در جامعه ، مدیون و مرهون شجاعت، دلاوری، فداکاری، ایثارگری، هوشیاری و مجاهدتهای سربازان غیور نیروی انتظامی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و تأمین امنیت جامعه، شهدای زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

سرهنگ علی صادقی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در ابتدای این مراسم ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار به بیان عملکرد نیروها در حوزه نظم و امنیت پرداخت.

وی در ادامه از همکاری شهرداری شاهین شهر در راستای همکاری مستمر با نیروی انتظامی شهر تشکر نمود.

شایان ذکر است است که در پایان مراسم ، از رانندگان برتر شاهین شهر تجلیل شد.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۷/۲۰ – پایگاه خبری شاهین شهری ( شهرداری شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

عروسک های همایش تئاتر ماسک و عروسک به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر

تئاتر ماسک و عروسک به مناسبت هفته فرهنگی شاهین شهر برگزار می‌شود

تئاتر ماسک و عروسک همزمان با هفته فرهنگی شاهین شهر از 20 تا 26 آبان ماه 1401 در مراکز فرهنگی و فرهنگسراهای شهرستان شاهین شهر برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید