تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

در تغییر ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر
از مسند مدیریت اتوبوسرانی شاهین شهر ایمانی رفت، فلاحیان آمد

سعید فلاحیان با حکم کیانوش کیانی – سرپرست فعلی شهرداری شاهین شهر – بر صدر کرسی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر نشست.

با حکم کیانوش کیانیسرپرست فعلی شهرداری شاهین شهر – در جلسه ای با حضور برخی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر ، سعید فلاحیان به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر منصوب شد.

فلاحیان در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد سرپرست شهرداری گفت: با توجه به اینکه سازمان وظیفه جابجایی به موقع شهروندان عزیز را بر عهده دارد، می طلبد همه همکاران و اتوبوسرانان تلاشگر با وحدت و همدلی همچون گذشته در این عرصه خطیر با یکدیگر همکاری نمایند.
سعید فلاحیان با حکم کیانوش کیانی - سرپرست فعلی شهرداری شاهین شهر - بر صدر کرسی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر نشست.

شایان ذکر است که امید ایمانی – سرپرست قبلی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر – عضو علی البدل شورای اسلامی شاهین شهر بود که پس از استعفای علی صالحی تبار ، به جای وی بر صندلی شورا نشست و هم اکنون به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شاهین شهر در حال خدمت است.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۹/۱۵ – پایگاه خبری شاهین شهری ( سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دختر ۵ ساله شاهین شهری نائب قهرمان رده خردسالان در مسابقات آسیایی کاراته شد

سومین دوره #مسابقات_آسیایی_کاراته سبک #شوتوکان IKD #بانوان ، #جام_نقش_جهان با همکاری شرکت #شائولین با شرکت 1100 شرکت کننده از 18 تیم داخلی از ایران و ۴ کشور خارجی (عراق، افغانستان، پاکستان و هند) در 3 بخش کاتا، کومیته و کاتای تیمی و در 7 رده سنی در سالن موهبت مجموعه ورزشی آزادی #نجف_آباد، از 11 تا 14شهریور ماه برگزار شد. #آوین_دهقانپور دختر 5 ساله ورزشکار #شاهین_شهری نیز با حضور در این مسابقات به مربیگری سرکار خانم #دشتکی ، موفق به کسب جایگاه نائب قهرمانی ( مقام دوم ) در رده سنی خردسالان گردید. وی کوچکترین عضو شرکت کننده در مسابقات بود. وی همچنین مدال طلای دومین #المپیاد_فرهنگی_ورزشی_شاهین_شهر و مدال برنز مسابقات استانی #جام_خلیج_فارس در استان اصفهان را در سوابق ورزشی خود دارد. عرض تبریک خدمت شهروندان به خصوص به خانواده ایشان و جامعه ورزشی شاهین شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *