احیا دوباره کارخانه آرد جرعه شاهین شهر بعد از یک دهه رکود

طی مراسمی کارخانه آرد جرعه بعد از ۹ سال تعطیلی، در پی اجرای طرح توسعه، افتتاح و مجدداً مورد بهره برداری قرار گرفت.

کارخانه آرد شاهین شهر به دلیل اختلافات معاملاتی با دولت وقت در سال ۹۱ با ضرر مالی مواجه و تعطیل شده بود، امروز با حضور فرماندار شاهین و استاندار اصفهان و جمعی دیگر از مسولین مجدداً بازگشایی شد.

امروز ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ با حضور استاندار اصفهان، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم شاهین شهرومیمه در مجلس شورای اسلامی، رئیس کل دادگستری استان و جمعی از فعالان اقتصادی، این کارخانه مجدداً بازگشایی و  فعالیت خود را دوباره آغاز کرد.

کارخانه آرد شاهین شهر در سال ۱۳۹۱ برای کمک به دولت ۷۰ هزار تن گندم به اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان اصفهان فروخته بود، به علت اختلافات مالی با دولت وقت، دچار ضرر و زیان مالی شده و در ۹ سال بررسی قضایی، پرونده مالی کارخانه نافرجام مانده و تولید آن در حالت رکود مانده و در نهایت اعلام ورشکستگی کرده بود که پس از بررسی مجدد در راستای حمایت از تولید ملی امروز دوباره احیا و بازگشایی شد.

استاندار صفهان در مراسم بازگشایی مجدد کارخانه آرد جرعه، ضمن تسلیت دهه فاطمیه بر ضرورت تسهیل در امر تولید و ضرورت اتخاذ برنامه های مدون در راستای توسعه صنایع غیر آلاینده و اشتغال آفرین با عنایت به آمایش های سرزمینی تاکید نمود.

مرتضوی با ابراز خوشحالی از راه اندازی این واحد تولیدی گفت: همه تلاش مسئولان در استان این است تا موانع تولید و اشتغال حل شوند.

استاندار اصفهان همچنین از اهمیت صنایع غذایی در استان با رویکرد تحقق توسعه پایدار استان اصفهان، به نحو مشروح به تبیین موضوع پرداخت.

استاندار اصفهان ابراز کرد، متاسفانه سوء مدیریت‌های پیشین، نقشی نکوهیده بر صنایع وارد ساخته است که نیاز به فعالیت فراوان برای رفع آن ضروری است.

مرتضوی همچنین تصریح کرد : راه اندازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل از جمله برناهه های موکد دولت سیزدهم می باشد که استانداری اصفهان نیز به جد این ماموریت را در دستور کار دارد.

وی همچنین تببین نمود که با حمایت از گسترش چرخه صنایع و راه اندازی کارخانه های و صنایع پویا و پایا، اشتغالزایی نتیجه بخش صورت می پذیرد و با گسترش اشتغال، معیشت عمومی متحول می شود و در پی آن بسیاری از نابهنجاری ها و آسیب ها کاهش چشمگیر و قابل ملاحظه می یابد.

احیا دوباره کارخانه آرد جرعه شاهین شهر بعد از یک دهه رکود

استاندار اصفهان ادامه داد :  توجه به دغدغه جاری کارآفرینان موجب راه اندازی صنایع و کارآفرینی سازنده تاست و افزایش اعتماد عمومی کارآفرینان، مانع سترگی در برابر گریز سرمایه و عزیمت سرمایه گذاری از استان اصفهان است.

کارخانه آرد شاهین شهر صاحب بزرگترین سیلوی بخش خصوصی کشور به گنجایش صد هزار تن است و با راه اندازی مجدد با فعالیت ۲۰۰ نفر، روزانه ۶۰۰ تن آرد تولید خواهد نمود.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۹/۲۷ – پایگاه خبری شاهین شهری ( اخبار اقتصادی شهرستان شاهین شهر و میمه )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه اقتصادی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید