کشف ۱۷۰ میلیارد چک در مخفیگاه سارقان منازل و خودرو شاهین‌شهر

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان منزل در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان شاهین شهر و کشف ۳۲ فقره چک مسروقه به ارزش ۱۷۰ میلیارد ریال، تعدادی تلفن همراه، ضبط و مدارک خودرو، ابزار و سلاح از مخفیگاه آنان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان شاهین‌شهر که موجبات تکدر خاطر مال باختگان را فراهم آورده و باعث نگرانی در بین شهروندان این شهرستان شده بود بلافاصله موضوع رسیدگی به این سرقت‌ها در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان مذکور قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: با بررسی صحنه‌های وقوع سرقت و جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم و ارسال آنها به آزمایشگاه تخصصی پلیس آگاهی استان هویت اصلی عاملان این سرقت‌ها به دست آمد و مشخص شد که باندی متشکل از ۴ سارق سابقه دار در این سرقت‌ها دست داشتند.

کشف 170 میلیارد ریال چک از مخفیگاه سارقین شاهین شهر

وی بیان داشت: سرانجام با تحقیقات وسیع و رصد دقیق و هوشمندانه، مخفیگاه این سارقان شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان شاهین‌شهر دستگیر شدند.

میرحیدری با بیان اینکه متهمان علاوه بر سرقت منزل در زمینه سرقت و جعل پلاک خودرو و سرقت محتویات داخل خودرو نیز فعال بودند اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد ۹ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۲۰ آچار خودرو، ۲ دستگاه ضبط خودرو، ۳۲ فقره چک مسروقه به همراه ۳ دستگاه شوکر، تعدادی سلاح سرد و تعدادی کارت و مدارک خودروی مال باختگان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش چک‌های مسروقه را ۱۷۰ میلیارد ریال و ارزش اموال مکشوفه از مخفیگاه متهمان ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد

وی در ادامه اظهار داشت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند که به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۰۸/۰۶ – پایگاه خبری شاهین شهری ( خبرگزاری پلیس )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

کشف 188000 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

کشف یکصد و هشتاد و هشت هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان شاهین شهر و میمه

۱۸۸ هزار لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد در یک کارگاه صنعتی متروکه در شهرستان شاهین شهر و میمه کشف و توقیف شد.

دیدگاهتان را بنویسید