در مسابقات انتخابی کیک بوکسینگ کشوری در سطح استان
دختران کیک بوکسور شاهین شهری درخشیدند

ارسال با:

تیم کیک بوکسینگ دختران شاهین شهری در مسابقات استانی انتخابی کیک بوکسینگ کشور با کسب چندین مدال طلا، نقره و  برنز درخشیدند و بار دیگر افتخاری را درعرصه های ورزشی برای شاهین شهر رقم زدند.

دختران کیک بوکسور شاهین شهری درخشیدند

تیم کیک بوکسینگ دختران شاهین شهر با عنوان « تیم عقاب » در مسابقات جام انتخابی کشوری در سطح استانی کیک بوکسینگ در استایل سمی کنتاک semicontact ( فایت و اکروبات ) با کسب ۹ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۵ مدال برنز درخشیدند و بار دیگر افتخاری را در عرصه های ورزشی برای شاهین شهر خلق کردند.

در این مسابقات خانم ها هستی لیراوی ، هانیه هفت لنگ‌ ، تینا صادقیان ، هانیه نوروزی ، الناز حاتم پور در دواستایل فایت و آکروبات ، محیا سادات سندی ، یسنا نوروزی ، یسنا پیری موفق به کسب به مقام اول و دریافت مدال طلا شدند.

همچنین خانم ها ریحانه سلیمی بنی و  یسنا پیری با کسب مقام دوم موفق به دریافت مدال نقره گردیدند و خانم ها آرزو نژند ، یکتا عدیم النظر، سوگند رشیدی خانی آبادی ، ستایش کریمی و الهه کیانی زاده در مقام سوم جای گرفته و مدال برنز دریافت کردند.

دراین دوره از مسابقات تیم شاهین شهر به کسب مقام دوم تیمی دست یافت.
داوری این دوره از مسابقات را سرکاران خانم زهرا رادور ، آیسان سلطانی ،و آرزو سلطانی برعهده داشتند
مربی تیم شاهین شهر سرکار خانم صدف محمودی و سرپرستی آن را سرکار خانم رها مقصودی بر عهده داشتند.

این مسابقات در در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید.

پایگاه خبری و رسانه اجتماعی شاهین شهر این قهرمانی را به تمامی خانواده های محترم این ورزشکاران قهرمان تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی موفقیت برای بیشتر برای ایشان و اساتید دلسوزشان، این افتخار را به مردم فهیم و ورزش دوست شاهین شهر نیز تبریک عرضم می‌نماید.

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کارگروه ورزش

اینستاگرام پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه را ببینید

اینستاگرام رسانه را ببینید

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *