لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و توانمندی های داخلی برای حل مشکلات کشور |توصیه امام جمعه شاهین شهر به بهره مندی معنوی از ایام باقیمانده ماه رجب

نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی در مصلای نماز جمعه برگزار شد. امام جمعه شاهین شهر بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و توانمندی‌های داخلی برای حل مشکلات کشور تاکید کرد. وی ذکر تهلیل و استغفار را دو ذکر بسیار اثرگذار و کارگشا دانست که علاوه بر حل مشکلات معنوی بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌های مادی را نیز برطرف می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از دفتر امام جمعه شاهین شهر، ایشان در خطبه های این همایش اجتماعی- سیاسی -عبادی بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و توانمندی‌های داخلی برای حل مشکلات کشور تاکید کرد.

امام جمعه شاهین شهر - حجت الاسلام و المسلمین هاشمی

حجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید نسبت به حاشیه‌های ایجاد شده در خصوص جشنواره فیلم فجر توجه داشته باشد.

وی با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با مردم انقلابی تبریز، افزود: یکی از مهم‌ترین و محوری ترین فرازهای فرمایشات مقام معظم رهبری در این دیدار مسئله استمرار انقلاب اسلامی بود.

امام جمعه شاهین شهر خاطرنشان کرد: ذکر تهلیل و استغفار را دو ذکر بسیار اثرگذار و کارگشا دانست که علاوه بر حل مشکلات معنوی بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌های مادی را نیز برطرف می‌کند.

وی با اشاره به سپری شدن نیمه ماه رجب به بیان فضائل ماه رجب پرداخت و مؤمنین را به استفاده از فرصت باقی مانده این ماه ترغیب کرد.

لزوم استفاده از ظرفیت جوانان و توانمندی های داخلی برای حل مشکلات کشور

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۱/۲۹
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی اربعین 1401 شاهین شهر - مراسم اربعین در شاهین شهر

همایش با شکوه پیاده روی اربعین در شاهین شهر + آلبوم تصاویر

شنبه 26 شهریورماه 1401 شهروندان شاهین شهر به همراه جناب هاشمی طبا | امام جمعه محترم شهر و برخی دیگر از مسئولین شهر، در همایشی با شکوه از مسجد جامع چهار راه حافظ تا گلزار شهدای بهشت معصومه (ع)شاهین شهر را پیاده روی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید