ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

شهردار شاهین شهر:
جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوانان در شاهین شهر برگزار می شود

ارسال با:

شهردار شاهین شهر از برگزاری جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوانان شاهین شهری، ویژه ساکنین نواحی ۶ گانه شاهین شهر در ۱۴ رشته ورزشی و با حضور ۶۳۶ ورزشکار در بخش پسران و دختران خبر داد. این جشنواره از از ۱۴ اسفند ماه در اماکن ورزشی شاهین شهر آغاز و همزمان با جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات برگزار می گردد.در شاهین شهر جشنواره فرهنگی و ورزشی جوانان برگزار می شود

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه، سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر و رئیس ستاد برگزاری جشنواره فرهنگی ، ورزشی جوان گفت: همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، جشنواره فرهنگی – ورزشی جوانان شاهین شهری ویژه ساکنین نواحی ۶ گانه شاهین شهر در ۱۴ رشته ورزشی و با حضور ۶۳۶ ورزشکار در بخش پسران و دختران برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: این جشنواره با مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیأتهای ورزشی برای ۲ رده سنی ۱۵ تا ۲۰ سال و۲۰ تا ۲۵ سال در رشته های ورزشی فوتسال، دو و میدانی، شطرنج، تنیس رو میز، چوب کشی، طناب کشی، دارت، طناب زنی، هفت سنگ مهارتی در بخش پسران و رشته های ورزشی داژبال، والیبال ۴ نفره، طناب زنی، تنیس رو میز، طناب کشی در بخش دختران برگزار می گردد.
شهردار شاهین شهر و رئیس ستاد برگزاری جشنواره خاطر نشان نمود: مسابقات از ۱۴ اسفند ماه در اماکن ورزشی نواحی ۶ گانه شاهین شهر طبق جدول زمانبندی برگزار و ان شاء الله همزمان با جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات برگزار می گردد.

وی همچنین افزود: جوانان علاقمند به حضور در مسابقات می توانند از تاریخ ۴ لغایت ۱۲ اسفند ماه با مراجعه به دفاتر مجموعه های ورزشی تختی، پوریای ولی، انقلاب، گلدیس، مسکن مهر و حاجی آباد در رشته های ورزشی با رعایت رده سنی اعلام شده و به شرط سکونت در محله مورد نظر ثبت نام نمایند.
رئیس ستاد برگزاری جشنواره فرهنگی،ورزشی جوان در خاتمه ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی،حفظ ارزشهای اسلامی ایرانی ،حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی با گسترش زمینه مشارکت شهروندان، عدالت و توسعه خدمات نواحی ۶ گانه شهری، استفاده از ظرفیت های شهروندان نواحی به همراه مسوولیت پذیری جوانان و شهروندان، ایجاد سازکار برای تقویت و تعامل بین دستگاهی در امور اجتماعی و فرهنگی، هویت بخشی و توجه ویژه به قشر جوان ، درک صحیح از محله محوری درشاهین شهر ، ارتقای تعاملات اجتماعی تاثیر بخش ، آگاهی بخشی عمومی از وضعیت ماموریت شهرداری در برنامه هویت بخشی نواحی و محلات و تعلق خاطر فضایی برای نسل جوان را از اهداف چنین جشنواره هایی برشمرد.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۲/۰۳
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

برنامه های مشترک فرهنگی در سال 1402 با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر در دستور کار برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۲

برنامه های مشترک فرهنگی در سال 1402 با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *