پیدا شدن سه کودک خردسال گمشده شاهین شهری توسط نیروی پلیس

U سه کودک مفقود شده شاهین شهری ،با سرعت عمل ویژه و تلاش مستمر نیروی پلیس شاهین شهر، در کمتر از ۴ ساعت به آغوش خانواده هایشان باز گشتند.


به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه روز پنجشنبه ۱۲ اسفند ماه ؛ خروج بدون بازگشت ۳ کودک خردسال توسط خانواده‌هایشان به نیروی پلیس شاهین شهر گزارش شد.

پس از بررسی جوانب ۳ اکیپ نیروی پلیس در سطح شهر جهت عملیات ویژه جستجوی کودکان گمشده اعزام شدند و در کمتر از ۴ ساعت جستجوی ویژه، هر سه کودک در سلامت کامل در یک مرکز فروش یافت شده و به آغوش خانواده‌هایشان بازگردانده شدند.

در بررسی های انجام شده مشخص شد که این سه کودک در ساعت ۲ بعد از ظهر بدون اطلاع والدین از منزل خارج شده و پس از دور شدن از منزل، مسیر را گم کرده و سرگردان شده بودند، که خوشبختانه با سرعت عمل و درایت نیروی پلیس شاهین شهر در سلامت به خانواده هایشان بازگردانده شدند.

پیدا شدن سه کودک گمشده شاهین شهری توسط نیروی پلیس
شایان توجه است که والدین گرامی در کنار تمامی مشغله ها و شلوغی های خیابان ها و مراکز خرید در روزهای پایانی سال، اهتمام ویژه ای نیز نسبت به مراقبت از فرزندان خردسال خود داشته باشند.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۰/۱۲/۱۳
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری عامل اسید پاشی هولناک در شاهین شهر اصفهان

 عصر روز سه شنبه مرد عاشق پیشه ای که جواب رد شنیده بود، در اقدامی برای خود سوزی با اسید به هفت نفر از شهروندان که برای نجات او اقدام کرده بودند، اسید پاشید. وی در عملیات ویژه پلیسی دستگیر و بازداشت شد.

دیدگاهتان را بنویسید