راه اندازی مجدد تردد اتوبوس در محور شرقی بلوار طالقانی شاهین شهر

تردد اتوبوس های سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در محور شرقی بلوار طالقانی پس از هشت ماه وقفه راه اندازی شد.

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر مرکز ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری گفت: با توجه به ریزش فاضلاب و ناایمن بودن محور شرقی بلوار طالقانی،برای حفظ جان همشهریان عزیز،تردد اتوبوس در این مسیر متوقف گردیده بود.

راه اندازی مجدد تردد اتوبوس در محور شرقی بلوار طالقانی شاهین شهروی در ادامه افزود: با پیگیری ها و تأکیدات سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر و تصویب شورای ترافیک شهرستان ، مسیرایمن در همان محور با خط کشی زرد تعریف گردید.

اکرم خانی خاطر نشان نمود: در مسیر ذکر شده چهار ایستگاه از سوی اداره آبفای شهرستان شامل ابتدای محله پردیس، روبه روی خیابان امامت، جنب خیابان شهید شیرودی و روبه روی فرهنگسرای اشراق برای تردد اتوبوس های سازمان تعریف گردید.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهربا اشاره به اینکه آموزش های لازم در خصوص رعایت دستورالعمل های ایمنی برای رانندگان خدوم سازمان ارائه شده است، ادامه داد: حدود ۳۵ درصد از تردد اتوبوس های سازمان در مسیر بلوار طالقانی صورت میگیرد که ان شاء الله پس از بازگشایی کامل محور شرقی این محوربا حداکثر ظرفیت به شهروندان ارجمند خدمات ارائه خواهیم نمود.

گفتنی است در حال حاضر روزانه ۵۲ دستگاه اتوبوس درون و برون شهری سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر، حدود ۱۹ هزار شهروند را جابجا می نمایند.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۱۸
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

ناوگان حمل و نقل شاهین شهر به 10 اتوبوس بازسازی شده مجهز شد

ناوگان حمل و نقل شاهین شهر به ۱۰ اتوبوس بازسازی شده مجهز شد

ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر از افزایش 10 دستگاه اتوبوس بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل شاهین شهر خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید