شاهین شهری ها میزبان ۲۰۰۰۰ مسافر نوروزی در سال ۱۴۰۱ + کارناوال نوروزی

رئیس ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر مرکز ارتباطات و روابط بین الملل شهرداری شاهین شهر گفت : با توجه به اتمام سفرهای نوروزی ۱۴۰۱ ، شاهین شهر میزبان ۲۰ هزار نفر مسافر نوروزی بوده است. | در آستانه نوروز ۱۴۰۱ کارناوال شادی استقبال از بهار توسط شهرداری  و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی در شاهین شهر برپا شد.

ستاد استقبال از مسافران نوروزی | نوروز 1401 | شاهین شهر| پایگاه خبری شاهین شهری

به گزارش شاهین شهری | پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از شهرداری شاهین شهر حیدر صادق گلی معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر  گفت: در راستای زیباسازی مبلمان سطح شهر ویژه نوروز ۱۴۰۱، بیش از ۱۰۰ المان نوروزی و شهری در میادین و بوستانهای شهر نصب شده است.

نصب بیش از 100 المان نوروزی در شاهین شهر - نوروز 1401 | پایگاه خبری شاهین شهری

وی در ادامه افزود: همچنین برای ایام نوروز ۲۵۰ هزار متر طول ( ۲۵۰ کیلومتر) جداول خیابانها و بلوارهای سطح شهر رنگ آمیزی گردیده است.

صادق گلی خاطر نشان نمود: کارکنان و کارگران حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر همواره در راستای خدمات رسانی به شهروندان ارجمند و نیز زیبایی شهر تلاش و کوشش می نمایند.

صادق گلی در ادامه با اشاره به حداکثر تلاش پرسنل خدوم شهرداری  در برپایی ستاد استقبال مسافران نوروزی و با بیان اینکه مسافران نوروزی از روند تسهیلات و اسکان در شاهین شهر اعلام رضایت داشته اند افزود: خوشبختانه در تعطیلات نوروزی حادثه خاصی برای مسافران عزیز اتفاق نیفتاد.

کارناوال شادی نوروزی | نوروز 1401 | شاهین شهر| پایگاه خبری شاهین شهری

وی خاطر نشان نمود: اعضای ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر و واحد های مستقر از جمله آتش نشانی، نیروی انتظامی، اورژانس و جمعیت هلال احمر به صورت ۲۴ ساعت و شیفتی برای انجام خدمات در محل ستاد نوروزی واقع در مجموعه تفریحی و گردشگری شاهین شهر فعالیت های مطلوبی ارائه نمودند.

رئیس ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری شاهین شهر در خاتمه از رهنمودهای آقای سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر تشکر و از تمامی برنامه ریزان و دست اندرکاران ستاد استقبال از مسافران نوروزی شهرداری که لحظات شاد و مفرحی را برای مسافران و شهروندان عزیز فراهم نمودند، قدردانی کرد.

شایان ذکر است ستاد استقبال و اسکان مسافرین نوروزی توسط شهرداری شاهین شهر در مجموعه تفریحی – گردشگری شهرداری در ظلع شمال شرق شاهین شهر مجموعه آلاچیق های تفریحی استقرار دارد.

برپایی کارناوال شادی استقبال از بهار در آستانه نوروز ۱۴۰۱ شاهین شهر – محله گلدیس شاهین شهر

برپایی کارناوال شادی استقبال از بهار در آستانه نوروز ۱۴۰۱ شاهین شهر – بازار بزرگ شهید خرازی شاهین شهر

کلیپ برنامه های شاد و متنوع ستاد استقبال از مسافران نوروزی ۱۴۰۱ در محل اسکان مسافران در شاهین شهر

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۱۷
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید