جلوگری کتیبه های آسمانی در شاهین شهر

جلوه گری کتیبه های آسمانی در شاهین شهر

نخستین دوره رویداد شهری “ کتیبه های آسمانی ” با هدف ترویج مفاهیم عبادی ماه مبارک رمضان در قالب بیان هنری و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین هنرمندان و شهروندان شاهین شهر برگزار می شود.

به گزارش شاهین شهری | پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به نقل از شهرداری شاهین شهر، مسئول واحد زیباسازی شهری شهرداری شاهین شهر اظهارداشت : این رویداد شهری در شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور خوشنویسان شهرستان شاهین شهر و میمه و به صورت اجرای زنده در جوار یادمان شهدای گمنام شاهین شهر برگزار می گردد.

بوسعیدی با اشاره به برکات و فضایل خاص دعای جوشن کبیر و با توجه به در پیش بودن لیالی قدر اظهار داشت: برنامه تحریر خوشنویسان در اولین دوره این رویداد شهری، کتابت فرازهایی منتخب از دعای روحبش جوشن کبیر با تاکید بر صفات خداوند خواهد بود.

مسؤول واحد زیباسازی شهری شهرداری شاهین شهر گفت: در حاشیه این برنامه غرفه ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان شاهین شهری با هنر غنی خوشنویسی و صفات و معارف الهی در فضایی شاد و با حضور کارشناسان دینی و هنرمندان خوشنویسی برپا خواهد شد.

لازم به ذکر است کتیبه های تحریر شده در شب برگزاری رویداد، طی روزهای آینده و تا پایان ماه مبارک رمضان جهت مشاهده شهروندان در اماکنی از شهر نصب و فضای شهر را مزین به صفات خداوند به زبان هنر خواهد نمود.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۲۴
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری
کار گروه مذهبی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

وزیر آموزش و پرورش در شاهین شهر

شاهین شهر میزبان وزیر آموزش و پرورش می شود

فرماندار شاهین‌ شهر و میمه از سفر یوسف نوری ، وزیر آموزش و پرورش به شهرستان شاهین شهر، در ادامه سفرهای استانی ریاست جمهوری و هیئت دولت خبرداد.

دیدگاهتان را بنویسید