تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

درخشش فرازهایی از دعای جوشن کبیر در شاهین شهر

در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) فرازهایی از دعای جوشن کبیر توسط خوشنویسان شاهین شهری تحریر و برگزیده این آثار در اماکن عمومی شاهین شهر به نمایش درآمد.

درخشش فرازهایی از دعای جوشن کبیر در شاهین شهر

در نخستین دوره رویداد شهری ” کتیبه های آسمانی ” که همزمان در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) با همت شهرداری شاهین شهر برگزار شد، خوشنویسان مطرح شاهین شهری فرازهایی از دعای جوشن کبیر را تحریر نمودند و در ادامه اثر خوشنویسان ارجمند در قالب بنر در سطح شهر منتشر شد.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این ضیافت معنوی ضمن تشکر از حضور خوشنویسان گفت: این رویداد شهری با هدف ترویج مفاهیم عبادی ماه مبارک رمضان در قالب بیان هنری و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین هنرمندان و شهروندان شاهین شهر صورت گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در این رویداد فرهنگی اظهار داشت: مفاهیم دینی اگر هنرمندانه به جامعه عرضه شود قطعاً جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد، که این اقدام شهرداری شاهین شهر به انتقال مفاهیم ارزشی و دینی در قالب هنر کمک شایانی می کند.

وی در ادامه به سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تأکید مفاهیم دینی و اسلامی توسط هنرمندان عزیزو فرهیخته اشاره نمود.

گفتنی است در حاشیه این ضیافت فرهنگی غرفه ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان شاهین شهری با هنر غنی خوشنویسی و معارف الهی برپا شد.

شایان ذکر است آثار ذکر شده هم اکنون در شهر نصب شده که حال و هوای خاص معنوی ایجاد نموده است.

در ذیل آثار منتخب خوشنویسان شاهین شهری قابل مشاهده است.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۳۰
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه مذهبی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

جمع آوری کیوسک های فلافلی شاهین شهر

کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی شاهین شهر جمع آوری شد.

شهرداری شاهین شهر از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با علت رفع تصرف اموال عمومی خبرداد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، شهرداری شاهین شهر امروز  31 تیرماه 1402 از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با عنوان " پاسخ شهرداری به یک مطالبه عمومی دیرینه" خبرداد. در شرح این اقدام آمده است که رفع تصرف از اموال عمومی شهروندان در پارک فردوسی پس از طی مراحل قانونی و رأی مرجع قضایی و نیز با توجه به مذاکرات مکرر مدیریت شهری با همکاری نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و ضابطین قضایی صورت گرفت. شایان ذکر است این اقدام در روزهای دو شنبه 26 و سه شنبه 27 تیرماه 1402 صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *