درخشش فرازهایی از دعای جوشن کبیر در شاهین شهر

در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) فرازهایی از دعای جوشن کبیر توسط خوشنویسان شاهین شهری تحریر و برگزیده این آثار در اماکن عمومی شاهین شهر به نمایش درآمد.

درخشش فرازهایی از دعای جوشن کبیر در شاهین شهر

در نخستین دوره رویداد شهری ” کتیبه های آسمانی ” که همزمان در شب میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) با همت شهرداری شاهین شهر برگزار شد، خوشنویسان مطرح شاهین شهری فرازهایی از دعای جوشن کبیر را تحریر نمودند و در ادامه اثر خوشنویسان ارجمند در قالب بنر در سطح شهر منتشر شد.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این ضیافت معنوی ضمن تشکر از حضور خوشنویسان گفت: این رویداد شهری با هدف ترویج مفاهیم عبادی ماه مبارک رمضان در قالب بیان هنری و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین هنرمندان و شهروندان شاهین شهر صورت گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در این رویداد فرهنگی اظهار داشت: مفاهیم دینی اگر هنرمندانه به جامعه عرضه شود قطعاً جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد، که این اقدام شهرداری شاهین شهر به انتقال مفاهیم ارزشی و دینی در قالب هنر کمک شایانی می کند.

وی در ادامه به سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تأکید مفاهیم دینی و اسلامی توسط هنرمندان عزیزو فرهیخته اشاره نمود.

گفتنی است در حاشیه این ضیافت فرهنگی غرفه ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان شاهین شهری با هنر غنی خوشنویسی و معارف الهی برپا شد.

شایان ذکر است آثار ذکر شده هم اکنون در شهر نصب شده که حال و هوای خاص معنوی ایجاد نموده است.

در ذیل آثار منتخب خوشنویسان شاهین شهری قابل مشاهده است.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۳۰
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه مذهبی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

مراسم تقدیر از بازنشستگان و کارکنان نمونه شهرداری شاهین شهر | اخبار شاهین شهر | پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA

در آغاز راه توسعه هستیم

شهردار شاهین شهر در مراسم تقدیر از بازنشستگان و کارکنان نمونه شهرداری عنوان نمود : هم اکنون آغاز راه توسعه است توسعه ای پایدار، همه جانبه، متوازن و انسان محور | خوشبختانه درایت، هوشمندی، حمایت و هدایت های شورای اسلامی شاهین شهر ما را در خدمت گزاری به شهروندان ارجمند مصم تر می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید