طی حکمی توسط دادستان شهرستان :
شعبه ویژه رسیدگی به جرائم دامپزشکی در شهرستان شاهین شهر و میمه تعیین گردید.

ارسال با:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه طی حکمی یکی از شعب دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه را به عنوان شعبه رسیدگی به پرونده های با موضوع جرائم بهداشتی مربوط به دامپزشکی تعیین نمود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه؛ سید نصراله صالحی دادستان شهرستان، طی حکمی یکی از شعب دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه را به عنوان شعبه رسیدگی به پرونده های با موضوع جرائم بهداشتی مربوط به دامپزشکی تعیین نمود.

شعبه ویژه رسیدگی به جرائم دامپزشکی در شهرستان شاهین شهر و میمه

دکتر علیرضا لارابی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تقدیر از دادستان شهرستان با تاکید بر اهمیت نظارت بهداشتی دامپزشکی در صیانت از بهداشت و سلامت عمومی افزود: این شهرستان با توجه به قرارگیری در محور مواصلاتی شمال به مرکز استان از مراکز متعدد تهیه و عرضه و طباخی و رستوران های بین راهی برخوردار بوده که نظارت بهداشتی بر این مراکز در تهیه و عرضه فرآورده های خام دامی از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد که در این بین همکاری و مشارکت شهروندان و مردم عزیز در اطلاع رسانی تخلفات در راستای بهداشت فرآورده های خام دامی دارای جایگاه ویژه می باشد.

شایان ذکر  است که شماره تلفن ۱۵۱۲ به منظور دسترسی آسان شهروندان و مردم عزیز به خدمات دامپزشکی اختصاص یافته است و مشارکت مردم عزیز در اطلاع رسانی و تماس در این زمینه راهگشا خواهد بود.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۲۵
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه سلامت و بهداشت

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

امام جمعه شاهین شهر و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن 1401 ضمن دعوت به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیانیه مشترکی را نیز در این راستا صادر نمودند.

بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شاهین شهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

امام جمعه شاهین شهر و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲بهمن 1401 ضمن دعوت به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بیانیه مشترکی را نیز در این راستا صادر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *