شعبه ویژه رسیدگی به جرائم دامپزشکی در شهرستان شاهین شهر و میمه تعیین گردید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه طی حکمی یکی از شعب دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه را به عنوان شعبه رسیدگی به پرونده های با موضوع جرائم بهداشتی مربوط به دامپزشکی تعیین نمود.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری به نقل از شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه؛ سید نصراله صالحی دادستان شهرستان، طی حکمی یکی از شعب دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه را به عنوان شعبه رسیدگی به پرونده های با موضوع جرائم بهداشتی مربوط به دامپزشکی تعیین نمود.

شعبه ویژه رسیدگی به جرائم دامپزشکی در شهرستان شاهین شهر و میمه

دکتر علیرضا لارابی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تقدیر از دادستان شهرستان با تاکید بر اهمیت نظارت بهداشتی دامپزشکی در صیانت از بهداشت و سلامت عمومی افزود: این شهرستان با توجه به قرارگیری در محور مواصلاتی شمال به مرکز استان از مراکز متعدد تهیه و عرضه و طباخی و رستوران های بین راهی برخوردار بوده که نظارت بهداشتی بر این مراکز در تهیه و عرضه فرآورده های خام دامی از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد که در این بین همکاری و مشارکت شهروندان و مردم عزیز در اطلاع رسانی تخلفات در راستای بهداشت فرآورده های خام دامی دارای جایگاه ویژه می باشد.

شایان ذکر  است که شماره تلفن ۱۵۱۲ به منظور دسترسی آسان شهروندان و مردم عزیز به خدمات دامپزشکی اختصاص یافته است و مشارکت مردم عزیز در اطلاع رسانی و تماس در این زمینه راهگشا خواهد بود.

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۱/۲۵
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه سلامت و بهداشت

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

بانوان شاهین شهر ، شهردار محلات شهر خواهند شدطرح آموزشی مشارکتی شهربانو

بانوان محلات شاهین شهر، شهردار محله‌ها می‌شوند

بانوان محلات شاهین شهر تحت عنوان شهردار محله در زمینه مدیریت تفکیک پسماند و جمع آوری زباله ، آموزش چهره به چهره خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید