مصدومیت ۱۰ نفر در حریق کارخانه تولیدی در جاده شاهین شهر اصفهان به سمت پلیس راه

اوایل شب گذشته حریق یک کارخانه در جاده شاهین شهر منتهی به مصدومیت ده نفر از پرسنل این کارخانه گردید. این حادثه توسط نیروهای امداد و آتش نشانی مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری حوالی ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه شب گذشته، حادثه‌ای در یک شرکت تولیدی در منطقه صنعتی شاهین شهر اصفهان (نرسیده به پلیس راه) به وقوع پیوست. از قرار معلوم، این آتش‌سوزی به مصدومیت ۱۰ نفر از کارگران انجامیده است.

آتش سوزی کارخانه منتهی به مصدومیت ده نفر در شاهین شهر شد

عباس عابدی مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، اظهار کرد: ساعت ۲۰:۴۰ امشب – جمعه نهم اردیبهشت‌ماه – حادثه حریق (آتش سوزی) در یک کارخانه، به مرکز اورژانس ۱۱۵ اصفهان گزارش شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در جاده شاهین‌شهر نرسیده به پلیس راه رخ داده بود، افزود: بلافاصله چهار آمبولانس ۱۱۵ به همراه یک کد هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شد.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در این حادثه ۱۰ مرد ۲۳ تا ۴۴ ساله، دچار تنگی نفس شده بودند که برای انجام اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر، منتقل شدند.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۲/۰۹
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه حوادث و انتظامی

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

تصادف تریلی با اتوبوس در محور نطنز

۱۰ مصدوم در تصادف تریلی و اتوبوس مسافربری در محور نطنز

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت:تصادف تریلی و اتوبوس در محور نطنز - اصفهان ۱۰ مصدوم داشت. عباس عابدی - سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان - با اشاره به حادثه ویژه ترافیکی در استان اصفهان اظهار داشت: این حادثه ساعت چهار و ۳۵ دقیقه بامداد به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید