فعالیت مراکز واکسیناسیون شهرستان شاهین و میمه تا ۱۲ شب / وب سایت شاهین شهری

واکسیناسیون در کلیه مراکز و پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه انجام می شود

واکسیناسیون با واکسن های سینوفارم و پاستوکواک در کلیه مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه در ساعات اداری انجام میشود | نوع واکسن دوز یادآور بدون توجه به نوع واکسن تزریقی در نوبت‌های قبلی و صرفاً به انتخاب و تمایل شهروندان خواهد بود.

فعالیت مراکز واکسیناسیون شهرستان شاهین و میمه تا ۱۲ شب / وب سایت شاهین شهریمدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه در خصوص برنامه واکسیناسیون عمومی و تزریق دوز یادآور (دوز چهارم) تصریح نمود که:
واکسیناسیون با واکسن های سینوفارم و پاستوکواک در کلیه مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت در ساعات اداری انجام میشود.
دکتر پارسا ادامه داد که مرکز جامع سلامت سرخوش شاهین شهر و مرکز جامع سلامت شهید یوسفیان شهر گز و مرکز جامع سلامت میمه با سبد کامل واکسن (شامل سینوفارم، برکت، پاستوکووک، آسترازنکا، کووپارس رازی، اسپایکوژن و فخرا ) نیز بعنوان مراکز منتخب جهت واکسیناسیون عمومی و واکسن دوز یادآور در خدمت عموم شهروندان می باشد.

واکسیناسیون کرونا

وی تاکید نمود که کلیه افراد بالای ١٨ سال که بیش از ۶ ماه از زمان تزریق نوبت قبلی واکسنشان گذشته است میتوانند برای تزریق دوز یادآور مراجعه نمایند.

دکتر پارسا با بیان اینکه نوع واکسن دوز یادآور بدون توجه به نوع واکسن تزریقی در نوبت‌های قبلی و صرفاً به انتخاب و تمایل شهروندان خواهد بود، بیان نمود که کلیه افرادی که نوبت اول یا دوم یا سوم واکسن را تزریق ننموده اند، می‌توانند برای تکمیل برنامه واکسیناسیون خود مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت، همانگونه که در سال گذشته با حضور و همراهی و مشارکت هوشمندانه مردم عزیز و به همت کادر سلامت و با واکسیناسیون عمومی توانستیم بر این بیماری غلبه کنیم امید است که با انجام واکسیناسیون هر چه زودتر با دوز یادآور از گسترش بیشتر این موج جلوگیری کنیم.

وی در پایان متاکد شد که واکسیناسیون تنها راه پیشگیری از این بحران و جلوگیری از ‌موج‌ احتمالی بعدی و تداوم و حفظ شرایط مطلوب فعلی و زندگی عادی می‌باشد.

کارگروه سلامت و بهداشت
۱۴۰۱/۰۴/۲۰

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر، سینما نیم‌بها و بازدید از موزه رایگان است.

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر، سینما نیم بها و بازدید از موزه رایگان است.

به مناسبت هفته فرهنگی شاهین‌شهر سینمای‌های شاهین شهر نیم‌بها و بازدید از موزه مردم‌شناسی شاهین شهر رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید