اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان:
واکسیناسیون در کلیه مراکز و پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه انجام می شود

واکسیناسیون با واکسن های سینوفارم و پاستوکواک در کلیه مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت شهرستان شاهین شهر و میمه در ساعات اداری انجام میشود | نوع واکسن دوز یادآور بدون توجه به نوع واکسن تزریقی در نوبت‌های قبلی و صرفاً به انتخاب و تمایل شهروندان خواهد بود.

فعالیت مراکز واکسیناسیون شهرستان شاهین و میمه تا ۱۲ شب / وب سایت شاهین شهریمدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه در خصوص برنامه واکسیناسیون عمومی و تزریق دوز یادآور (دوز چهارم) تصریح نمود که:
واکسیناسیون با واکسن های سینوفارم و پاستوکواک در کلیه مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت در ساعات اداری انجام میشود.
دکتر پارسا ادامه داد که مرکز جامع سلامت سرخوش شاهین شهر و مرکز جامع سلامت شهید یوسفیان شهر گز و مرکز جامع سلامت میمه با سبد کامل واکسن (شامل سینوفارم، برکت، پاستوکووک، آسترازنکا، کووپارس رازی، اسپایکوژن و فخرا ) نیز بعنوان مراکز منتخب جهت واکسیناسیون عمومی و واکسن دوز یادآور در خدمت عموم شهروندان می باشد.

واکسیناسیون کرونا

وی تاکید نمود که کلیه افراد بالای ١٨ سال که بیش از ۶ ماه از زمان تزریق نوبت قبلی واکسنشان گذشته است میتوانند برای تزریق دوز یادآور مراجعه نمایند.

دکتر پارسا با بیان اینکه نوع واکسن دوز یادآور بدون توجه به نوع واکسن تزریقی در نوبت‌های قبلی و صرفاً به انتخاب و تمایل شهروندان خواهد بود، بیان نمود که کلیه افرادی که نوبت اول یا دوم یا سوم واکسن را تزریق ننموده اند، می‌توانند برای تکمیل برنامه واکسیناسیون خود مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت، همانگونه که در سال گذشته با حضور و همراهی و مشارکت هوشمندانه مردم عزیز و به همت کادر سلامت و با واکسیناسیون عمومی توانستیم بر این بیماری غلبه کنیم امید است که با انجام واکسیناسیون هر چه زودتر با دوز یادآور از گسترش بیشتر این موج جلوگیری کنیم.

وی در پایان متاکد شد که واکسیناسیون تنها راه پیشگیری از این بحران و جلوگیری از ‌موج‌ احتمالی بعدی و تداوم و حفظ شرایط مطلوب فعلی و زندگی عادی می‌باشد.

کارگروه سلامت و بهداشت
۱۴۰۱/۰۴/۲۰

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *