اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

تکذیب خبر راهزنی از مسافران اتوبوس آبادان – اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته

فرمانده انتظامی استان خوزستان، ضمن تکذیب هرگونه راهزنی از مسافران اتوبوس طی ۲۴ ساعت گذشته، درباره واقعیت فیلم منتشر شده از سرقت مسلحانه از اتوبوس‌ آبادان به اصفهان توضیح داد.

راهزنی و سرقت از مسافران توبوس های آبادان - اصفهان

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، فرمانده انتظامی استان خوزستان سرقت مسلحانه و راهزنی از مسافران در اتوبوس‌های مسافربری در ۲۴ ساعت گذشته را تکذیب کرد.

سردار سید محمد صالحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از مسافران اتوبوس‌های مسافربری در برخی از شهرهای استان خوزستان در طول ۲۴ ساعت گذشته، اعلام می‌شود که محتوای کلیپ‌ها همگی مربوط به یک واقعه در خردادماه بوده لیکن افرادی معلوم الحال به قصد تشویش اذهان عمومی و ترویج ناامنی در سطح استان مبادرت به انتشار گسترده آن‌ها در فضای مجازی کردند.

وی ادامه داد: کلیپ منتشره مربوط به خردادماه است که سارقان مسلح اقدام به سرقت اموالی از مسافران اتوبوس مسیر آبادان به اصفهان کردند که کلیپ مذکور توسط یکی از مسافران ضبط و منتشر شده بود که با توجه به اهمیت موضوع سریعا در دستور کار ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: بواسطه تلاش شبانه‌روزی نیروهای اطلاعاتی و پلیس آگاهی و عملیات‌های منسجم پلیسی بلافاصله نسبت به دستگیری دو نفر از سارقین مسلح اقدام و نفر سوم نیز طی درگیری با کاراگاهان پلیس آگاهی به ضرب گلوله مجروح شد و تحت درمان قرار گرفت.

همچنین کلیه تجهیزات به کار رفته در سرقت از جمله یک قبضه سلاح کلاشینکف، بی‌سیم دستی، جلیقه نظامی، خودرو و پلاک‌های جعلی به کار رفته در سرقت کشف شد.

راهزنی و سرقت از مسافران توبوس های آبادان - اصفهانوی افزود؛ در بررسی‌ها و تحقیقات بعمل آمده از سارقان مشخص شد این افراد دارای سوابق متعدد سرقت‌های مسلحانه و … بودند و به تازگی به قید وثیقه از زندان آزاد و مبادرت به ارتکاب این قبیل اعمال مجرمانه شده اند.

متهمین دربازجویهای انجام شده تاکنون به ۱۴ فقره سرقت شامل ۴ فقره  مسلحانه و ۱۰ فقره سرقت به عنف معترف شدند و در مواجه حضوری توسط تعدادی از مالباختگان شناسایی گردیدند.

سردار صالحی ضمن تکذیب خبر سرقت ۲۴ساعت گذشته تاکید کرد: پلیس فتا با کسانی که با انتشار اخبار کذب و جعلی در فضای مجازی موجبات تشویش اذهان عمومی و کاهش احساس امنیت در جامعه را فراهم کنند، قاطعانه و قانونی برخورد خواهد کرد.

کارگروه حوادث و انتظامی
۱۴۰۱/۰۴/۲۵

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 2 میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با ۲ میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق اموال ساختمان های نیمه ساز را با 9 فقره سرقت و کشف بیش از دو میلیارد ریال اموال سرقتی در مخفیگاهش خبر داد ◼ سرهنگ راسخ ادامه داد : بیش از ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی ، شامل انواع دریل هیلتی ، سنگ فرز ، فارسی بر و ابزار کابینت سازی، کابل برق و ... در بازرسی از مخفیگاه سارق کشف و ضبط گردیده است و از مالباخاتگان خواست برای کشف اموال سرقتی خود به پلیس آگاهی شهرستان واقع در ابتدای خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)