تخلفات صنفی نانوایی های دولتی به حداقل خواهد رسید

فرماندار شاهین شهر و میمه در کارگروه آرد و نان شهرستان : تخلفات صنفی نانوایی های دولتی با نصب کارتخوان هوشمند به حداقل خواهد رسید | استمرار گشت‌های نظارت و بازرسی بر امور گندم، آرد و نان در شهرستان صورت خواهد گرفت

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا ا ز شهرستان شاهین شهر و میمه، سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان شاهین شهر و میمه با تشریح سیاست‌های دولت سیزدهم در حفظ و تقویت توان معیشتی مردم، اظهار کرد: اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها خدمتی از مجموعه دولت به مردم برای پرداخت مستقیم یارانه و توزیع عادلانه آن به مردم است.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای طرح مدیریت هوشمند توزیع نان در استان و به تبع آن در شهرستان شاهین شهر و میمه افزود: اجرایی شدن این طرح در آینده نزدیک باعث خواهد شد که زنجیره فروش آرد خارج از شبکه نظارتی و توزیع آرد قطع شود و آرد مورد نیاز به صورت عادلانه در اختیار واحدهای نانوایی قرار گیرد.

تخلفات صنفی نانوایی های دولتی با نصب کارتخوان هوشمند به حداقل خواهد رسید

تخلفات صنفی نانوایی های دولتی با نصب کارت خوان هوشمند به حداقل خواهد رسید

وی به روند اجرای مدیریت هوشمند فروش نان در نانوایی‌های دولتی اشاره و با تاکید بر لزوم اقناع سازی افکار عمومی و همراه سازی مردم در اجرای این طرح مهم خاطرنشان کرد: با نصب کارتخوان‌های هوشمند در واحدهای نانوایی که مانند سامانه‌های فروش برخط فروشگاهی عمل می‌کنند، بر نحوه تولید و توزیع نان نظارت و قطعا میزان تخلفات صنفی در این خصوص به پایین ترین حد خواهد رسید.

 استمرار گشت های نظارت و بازرسی بر امور گندم، آرد و نان شهرستان و برخود جدی با متخلفان انجام خواهد شد.

کاظمی طبا در ادامه با بیان اینکه اغلب نانوایی‌های شریف و مومن شهرستان نسبت به انجام کار خود تعهد دارند بیان کرد: متاسفانه در برخی از گزارشات شهروندان، شاهد تخلفات در تعدادی از واحدهای نانوایی و گله‌مندی در این خصوص هستیم لذا در همین رابطه مقرر شد که گشت‌های نظارت و بازرسی به صورت مستمر و دقیق بر امور گندم، آرد و نان در شهرستان نظارت کرده و همچنین با افراد متخلف برخورد قانونی صورت بگیرد.

جلسات کنترل و نظارت و بررسی طرح مدیریت هوشمند توزیع نان بطور مستمر برگزار و پیگیری خواهد شد

محسن ضیائی مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت شهرستان در آماده سازی مقدمات اجرای مدیریت هوشمند فروش نان، در تشریح و تبیین اجرای طرح ابراز کرد: برای اجرای این طرح جلسات و برنامه‌ریزی‌های مستمری صورت گرفته و تلاش می‌کنیم این طرح بدون هیچ مشکلی در استان اجرایی شود.

شایان ذکر است که جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان با حضور فرماندار شهرستان، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان، رئیس اتحادیه صنف نانوایان شهرستان، رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان شهرستان و اعضای عضو کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

کارگروه اقتصادی
۱۴۰۱/۰۳/۱۸

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

افت فشار ناشی از تعمیرات خط اصلی آبرسانی کمتر از ۱۰ درصد مشترکان شهرستان شاهین شهر را متاثر کرد

فرماندار شهرستان شاهین شهر از افت فشار آب در تعداد بسیار کمی از مشترکان شهرهای شاهین شهر، گز و برخوار و گرگاب در مدت عملیات تعمیر خط لوله آبرسانی شاهین شهر تا عصر روز دوشنبه 23 آبان 1401 و رفع مشکل کاهش فشار آب تا ساعاتی دیگر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید