پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش ، به مناسبت روز خبرنگار پیامی به شرح زیر منتشر کرد :

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ن  وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

قلمی فایده دارد که بیدارگر توده های مردم باشد.  امام خمینی (ره)

 

پیوند روز خبرنگار با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش، گویای حماسه آفرینی پیام آوران واقعه کربلاست که بازگوی حقیقت اند و یادآور عمل مجاهدانه مردان و زنانی که برای بازگویی حقیقت ، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند.

آری ، خبرنگاران مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب ساختند ودر سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید شدند.

اینجانب نیز ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه و سالروز شهادت شهید والامقام «محمود صارمی» که عاشقانه در عرصه اطلاع رسانی با نثار جان خویش به کار و حرفه وزین خبرنگاری ارزشی والا بخشید، این روز را به آنان که میوه آگاهی و روشنفکری را به آیندگان می چشانند ، به تلاشگران عرصه متعالی رسانه و خبر شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک گفته و از همراهی، توجه و اهتمام ویژه آنان در انعکاس اخبار این خطه پهناور قدردانی می نمایم .

از خداوند قادر متعال برای تمامی خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان شاهین شهر و میمه ، توفیق روزافزون تمنا دارم . سلامتی، توفیق ، سعادت و عافیت ایشان را در صراط مستقیم اسلام ، تحت توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و پیروی از فرامین داهیانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مدظله العالی  آرزو  می نمایم .

 

قلمتان پرتوان و استوار و پایدار و همچنان خستگی ناپذیر 

موفق و سربلند باشید

فرامرز رادمنش

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

شهرستان شاهین شهر و میمه

روز خبرنگار

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

روز خبرنگار

پیام شهردار، روسای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، و همه شهدای خبرنگار، امسال همزمان با عاشورای حسینی روز خبرنگار را گرامی داشته ، از خداوند متعال برای همه مجاهدان بی ادعای عرصه آگاهی بخشی و دانش افزایی که الگو گرفته از پیام رسان کربلاست آرزوی سر افرازی و تداوم فعالیت و توفیق در تمام مراحل زندگی را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید