شب تاسوعای 1401 شاهین شهر - گردهمایی بزگ شاهین شهری ها در شب تاسوعای حسینی 1401

گردهمایی بزرگ شاهین شهری‌ها در شب تاسوعای حسینی (ع)

شاهین شهری‌ ها  در شب تاسوعای حسینی محرم سال ۱۴۰۱ هجری شمسی همچون سالهای گذشته در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر گرد هم آمده و عزای حسینی پر شور به سوگ نشستند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA شامگاه  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱شاهین شهری ها در قالب دسته جات قومیتی و محلی و هیئات عزاداری از از اقصی نقاط شهر در قرارگاه سپاه شاهین‌شهر – ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر – گرد هم آمده و عزای حسینی را پر شور به سوگواری نشستند.

در شب تاسوعای حسینی محرم سال ۱۴۰۱ هجری شمسی همچون سالهای گذشته در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر گرد هم آمده و عزای حسینی را به سوگ نشستند. بسیج ناحیه مقاومت شاهین شهر در شب تاسوعای حسینی، این شب پرشور میزبان هیئات عزاداری از سراسر شهرستان شاهین شهر بود.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه مذهبی
۱۴۰۱/۰۵/۱۷

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

دیدار جمعی از از مسولین شهرستان به همراه امام جمعه محترم شاهین شهر از مسجد جوادالائمه(ع) شهرک میلاد

در ادامه بازدید هفتگی از مساجد شهر در روز سه شنبه‌های مهدوی، این هفته جمعی از از مسولین شهرستان به همراه آمام جمعه محترم شاهین شهر از مسجد جوادالائمه(ع) شهرک میلاد دیدار نموده و در خصوص مشکلات مطرح شده به بیان راهکار و قول مساعدت جهت رفع مشکلات مطرح شده پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید