تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

گردهمایی بزرگ شاهین شهری‌ها در شب تاسوعای حسینی (ع)

شاهین شهری‌ ها  در شب تاسوعای حسینی محرم سال ۱۴۰۱ هجری شمسی همچون سالهای گذشته در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر گرد هم آمده و عزای حسینی پر شور به سوگ نشستند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA شامگاه  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱شاهین شهری ها در قالب دسته جات قومیتی و محلی و هیئات عزاداری از از اقصی نقاط شهر در قرارگاه سپاه شاهین‌شهر – ناحیه مقاومت بسیج شاهین‌شهر – گرد هم آمده و عزای حسینی را پر شور به سوگواری نشستند.

در شب تاسوعای حسینی محرم سال ۱۴۰۱ هجری شمسی همچون سالهای گذشته در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر گرد هم آمده و عزای حسینی را به سوگ نشستند. بسیج ناحیه مقاومت شاهین شهر در شب تاسوعای حسینی، این شب پرشور میزبان هیئات عزاداری از سراسر شهرستان شاهین شهر بود.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه مذهبی
۱۴۰۱/۰۵/۱۷

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

شمار پلمب واحد صنفی متخلف از پروتکل های جلوگیری از شیوع کرونا در طرح ضربتی شبکه بهداشت شاهین شهر به ۹۸ عدد رسید.

همزمان با اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان و افزایش موارد ابتلا به بیماری کرونا و از سویی اجرای محدودیت‌های صنوف حساس و پرخطر جدول شماره سه و چهار ابلاغی از وزارت بهداشت و درمان. گروه مهندسی بهداشت محیط شهرستان با همکاری و همراهی پرسنل محترم نیروی انتظامی. بسیج. هلال احمر و بازرسی اتاق اصناف اقدام به اجرای طرح ضربت ویژه کرونا در سطح شهرستان نمود. در این طرح که در دو نوبت صبح و شب اجرا شد از حداکثر توان و پرسنل بهداشت محیط استفاده و تعداد ۴۹۳ مورد مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط بازدید شد. همچنین تعداد ۵۸۴ مورد بازدید مشترک با سازمان‌های فوق الذکر صورت گرفت. هدف اصلی این طرح در اولویت اول آموزش و تذکر به کلیه متصدیان و کارکنان بوده و در اولویت دوم برخورد قانونی با افرادی که از اجرای کامل پروتکل های بهداشتی سر باز زده و با رفتار غیر بهداشتی احتمال انتقال بیماری کرونا را افزایش می‌دادند بود که در همین خصوص تعداد ۹۸ واحد صنفی توسط بازرسان بهداشت محیط تعطیل و پلمب گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *