همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در شاهین شهر همزمان با ۴۵ کشور جهان برگزار شد

همزمان با اولین جمعه ماه محرم همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با ۷۵۰۰ نقطه در ۴۵ کشور جهان در در مصلای نماز جمعه شاهین شهر اصفهان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA همایش عظیم شیرخوارگان حسینی ، همزمان با ۷۵۰۰ نقطه در ۴۵ کشور جهان،  باحضور مادران و کودکان شیرخواره در مصلای نماز جمعه برگزار و به صورت مستقیم از صدا و سیمای مرکز اصفهان پخش شد.

در این همایش نام حضرت علی‌اصغر(ع) در مصلای نماز جمعه شاهین شهر طنین انداز شد و مادران ، با بلند کردن کودکان شیرخواره خود بر فراز دست، ظلم و جفای روا شده بر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان پاکش را محکوم و کودکانشان را نذر قیام ابا عبدالله کردند.

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در شاهین شهر همزمان با 45 کشور جهان برگزار شد

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در شاهین شهر همزمان با 45 کشور جهان برگزار شد

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه مذهبی

۱۴۰۱/۰۵/۱۴

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری برخط (آنلاین) آیین شیرخوارگان حسینی در شاهین شهر / وب سایت شاهین شهری

برگزاری برخط (آنلاین) آیین شیرخوارگان حسینی در شاهین شهر

آیین شیر خوارگان حسینی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر و ۳۸۰ نقطه از استان اصفهان به صورت مجازی برگزار شد. به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این آیین از ساعت ۱۰ صبح در نخستین جمعه از ماه محرم الحرام به صورت مجازی در ۷۵۰۰ نقطه از کشور برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید