ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

عضو شورای شهر شاهین شهر :
گذراندن دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی جهت مربیان و آموزگاران ضروری است

ارسال با:

گل جهان شکر زاده ضروری است مربیان مراکز آموزشی دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از شورای اسلامی شاهین شهر، رئیس کمیسیون بانوان در ششمین دوره شورا ضمن مهم شمردن  رسالت مربیان و آموزگاران تاکید کرد که مربیان مراکز آموزشی ضروری است که دوره آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

گل جهان شکرزاده

گل جهان شکر زاده عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در سنوات اخیر خروجی پیش دبستانی ها و مراکز آموزشی برای نونهالان و نوآموزان متناسب نبوده گفت: کودکان روزانه در حال حرکت به سمت تکاملند و ضروری است مربیان مراکز آموزشی که با این قشر خام و نواندیش در ارتباطند دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند. وی دانش، انگیزه و اراده را برای آموزش، ضروری برشمرد و افزود: پرورش نونهالان و نوآموزان که آینده سازان کشورند رسالتی عظیم بر عهده مربیان و آموزگاران است.

لازم بذکر است؛ دوره دانش افزایی دینی و شهروندی باهمکاری دفتر امام جمعه، اداره آموزش و پرورش، شورای اسلامی، شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) باحضور مدرسان و کارشناسان مجرب از ۲۳ تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ در سالن بهار نگارستان برگزار می شود و خانم شکرزاده مسوولیت کمیته ساماندهی مراکز پیش دبستانی و مهدکودک (ذیل شورای فرهنگ عمومی شهرستان) را عهده دار است.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه آموزش و فناوری
۱۴۰۱/۰۵/۲۶

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حمله به تاسیسات وزارت دفاع در اصفهان

حمله پهپادی به تاسیسات وزارت دفاع در اصفهان | جزئیات + عکس و فیلم

انفجار نیمه شب گذشته (شنبه شب)‌ در بلوار امام خمینی اصفهان | حمله پهپادی به مجتمع های های کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان صحت دارد | سه پهپاد در این حمله مشارکت داشتند | وزارت دفاع حمله پهپادی در اصفهان را تأیید کرد | این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *