تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

عضو شورای شهر شاهین شهر :
گذراندن دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی جهت مربیان و آموزگاران ضروری است

گل جهان شکر زاده ضروری است مربیان مراکز آموزشی دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری به نقل از شورای اسلامی شاهین شهر، رئیس کمیسیون بانوان در ششمین دوره شورا ضمن مهم شمردن  رسالت مربیان و آموزگاران تاکید کرد که مربیان مراکز آموزشی ضروری است که دوره آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند.

گل جهان شکرزاده

گل جهان شکر زاده عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در سنوات اخیر خروجی پیش دبستانی ها و مراکز آموزشی برای نونهالان و نوآموزان متناسب نبوده گفت: کودکان روزانه در حال حرکت به سمت تکاملند و ضروری است مربیان مراکز آموزشی که با این قشر خام و نواندیش در ارتباطند دوره های آموزشی فشرده در راستای دانش افزایی دینی و شهروندی را بگذرانند. وی دانش، انگیزه و اراده را برای آموزش، ضروری برشمرد و افزود: پرورش نونهالان و نوآموزان که آینده سازان کشورند رسالتی عظیم بر عهده مربیان و آموزگاران است.

لازم بذکر است؛ دوره دانش افزایی دینی و شهروندی باهمکاری دفتر امام جمعه، اداره آموزش و پرورش، شورای اسلامی، شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) باحضور مدرسان و کارشناسان مجرب از ۲۳ تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ در سالن بهار نگارستان برگزار می شود و خانم شکرزاده مسوولیت کمیته ساماندهی مراکز پیش دبستانی و مهدکودک (ذیل شورای فرهنگ عمومی شهرستان) را عهده دار است.

پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA
کارگروه آموزش و فناوری
۱۴۰۱/۰۵/۲۶

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *