ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر و میمه

ارسال با:

ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با نظارت وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA  روز شنبه پنجم شهریورماه ۱۴۰۱ در سومین روز هفته دولت ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه همراه با برقراری ارتباط بصورت ویدئو کنفرانس با آیت الله رئیسی | ریاست جمهوری دولت سیزدهم و بهرام عین اللهی | وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر | SHINNA

دکتر شاهین شیرانی | رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مراسم گشایش ستاد شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با بهره‌برداری از ۲۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور به مناسبت هفته دولت، ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز افتتاح شد.

دکتر شاهین شیرانی افزود: این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همیاری خیران شهرستان در عرصه ای به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع در چهار طبقه، احداث گردیده است و در حال حاضر تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه، عملیات احداث این پروژه در سال ۱۳۷۴ کلنگ زنی شده و تا سال ۱۳۹۵، تنها کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت داشت افزود:

از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۴۰۰ از محل اعتبارات طرح تحول سلامت، پیشرفت پروژه مزبور به حدود ۷۰ درصد رسید و طی یک سال و نیم گذشته نیز تکمیل و تجهیز شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

برنامه های مشترک فرهنگی در سال 1402 با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر در دستور کار برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۲

برنامه های مشترک فرهنگی در سال 1402 با هدف ترغیب و تشویق طیف جوان و تقویت انجمن های ادبی شهرستان شاهین شهر و میمه و با هدف نخبه پروری برگزار خواهد گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *