اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر و میمه

ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با نظارت وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA  روز شنبه پنجم شهریورماه ۱۴۰۱ در سومین روز هفته دولت ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه همراه با برقراری ارتباط بصورت ویدئو کنفرانس با آیت الله رئیسی | ریاست جمهوری دولت سیزدهم و بهرام عین اللهی | وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر | SHINNA

دکتر شاهین شیرانی | رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مراسم گشایش ستاد شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با بهره‌برداری از ۲۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور به مناسبت هفته دولت، ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز افتتاح شد.

دکتر شاهین شیرانی افزود: این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همیاری خیران شهرستان در عرصه ای به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع در چهار طبقه، احداث گردیده است و در حال حاضر تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه، عملیات احداث این پروژه در سال ۱۳۷۴ کلنگ زنی شده و تا سال ۱۳۹۵، تنها کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت داشت افزود:

از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۴۰۰ از محل اعتبارات طرح تحول سلامت، پیشرفت پروژه مزبور به حدود ۷۰ درصد رسید و طی یک سال و نیم گذشته نیز تکمیل و تجهیز شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 2 میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با ۲ میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق اموال ساختمان های نیمه ساز را با 9 فقره سرقت و کشف بیش از دو میلیارد ریال اموال سرقتی در مخفیگاهش خبر داد ◼ سرهنگ راسخ ادامه داد : بیش از ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی ، شامل انواع دریل هیلتی ، سنگ فرز ، فارسی بر و ابزار کابینت سازی، کابل برق و ... در بازرسی از مخفیگاه سارق کشف و ضبط گردیده است و از مالباخاتگان خواست برای کشف اموال سرقتی خود به پلیس آگاهی شهرستان واقع در ابتدای خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)