اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر و میمه

ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه با نظارت وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA  روز شنبه پنجم شهریورماه ۱۴۰۱ در سومین روز هفته دولت ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه همراه با برقراری ارتباط بصورت ویدئو کنفرانس با آیت الله رئیسی | ریاست جمهوری دولت سیزدهم و بهرام عین اللهی | وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از ساختمان جدید شبکه بهداشت شاهین شهر | SHINNA

دکتر شاهین شیرانی | رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مراسم گشایش ستاد شبکه بهداشت و درمان شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با بهره‌برداری از ۲۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور به مناسبت هفته دولت، ساختمان جدید ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه نیز افتتاح شد.

دکتر شاهین شیرانی افزود: این ساختمان با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با همیاری خیران شهرستان در عرصه ای به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع در چهار طبقه، احداث گردیده است و در حال حاضر تجهیز و آماده بهره‌برداری شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اینکه، عملیات احداث این پروژه در سال ۱۳۷۴ کلنگ زنی شده و تا سال ۱۳۹۵، تنها کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت داشت افزود:

از سال ۱۳۹۵ تا سال ۱۴۰۰ از محل اعتبارات طرح تحول سلامت، پیشرفت پروژه مزبور به حدود ۷۰ درصد رسید و طی یک سال و نیم گذشته نیز تکمیل و تجهیز شد و امروز به بهره‌برداری رسید.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

برگزاری مسابقات مادر دختری به مناسبت روز دختر در شاهین شهر

به گزارش شینا SHINNA |پایگاه خبری شاهین شهر ، روز 1شنبه 23 اردیبهشت 1403 به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شاهین شهر و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهین شهر و میمه و با حضور نمایندگان بانوان از این دو نهاد، همایش مادر دختری در باغ بانوان شاهین شهر برگزار شد. در این همایش مادران و دختران در مسابقات ایستگاهی به رقابت پرداختند و همچنین ورزشکاران هیات‌های ووشو و تیر و کمان برنامه‌های متنوعی را اجرا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *