تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

نوید توسعه سریع خدمات شهری در مسکن مهر شاهین شهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه فرماندار و مسئولین شهرستان توافقات ویژه ای در جهت تخصیص اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه های توسعه شهری و خدماتی محله مسکن مهر شاهین شهر صورت گرفت.

نوید توسعه سریع خدمات شهری در مسکن مهر شاهین شهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ دکتر علیرضا فخاری | معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به همراه محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان، حاجی دلیگانی | نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر ، مدیران مسکن و شهرسازی شهرستان و استان و  برخی از مسئولان شهری ، ضمن حضور در شهرستان شاهین شهر و میمه و بازدید میدانی از پروژه های مسکن در شهرستان، از محله مسکن مهر نیز بازدید داشتند.

در ادامه این بازدید پس از اقامه نماز مسئولان در مسجد امام هادی (ع) محله مسکن مهر، از پروژه های کلانتری مسکن مهر، مجتمع چند منظوره خدماتی این محله بازدید و ضمن استماع مشکلات از جانب مسئولان و مردم ساکن در محله مسکن مهرتوسط مدیر کل سازمان ملی زمین و مسکن کشور، در خصوص تخصیص اعتبارات برای تسریع ساخت و تکمیل پروژهای جاری، توافقاتی با مدیریت راه و شهرسازی استان و شهرستان نمودند.

سرهنگ علی صادقی | فرماندهی انتظامی شهرستان نیز در این بازدید حضور یافته و در خصوص کلانتری در حال احداث محله مسکن مهر، در جریان مراحل تکمیل و توسعه پروژه مذکور قرار گرفتند.

در این بازدید جهت تسهیل دسترسی دانش آموزان دختر به خدمات آموزشی در مجاورت محل سکونت، در خصوص تخصیص اعتبارات دولتی به ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه دخترانه در محله مسکن مهر نیز توافقاتی صورت پذیرفت.

همچنین بازید از مجتمع چند منظوره خدماتی محله مسکن مهر صورت گرفته و توافقاتی در خصوص تخصیص و مشارکت اعتبارات دولتی در جهت تکمیل آن صورت پذیرفت.

محله مسکن مهر شاهین شهر در جنوب شرقی شاهین شهر و  در امتداد محله پردیس واقع گردیده است.

نوید توسعه سریع خدمات شهری در مسکن مهر شاهین شهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن

پایگاه خبری شاهین شهری | شینا SHINNA
کارگروه مدیریت شهری | ۱۴۰۱/۰۶/۱۶

 

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حسین علی حاجی دلیگانی

حکمرانی های موفق نوین درک عمیقی از هوش مصنوعی دارند

نماینده شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه هفتم توسعه نگاه عمیقی به هوش مصنوعی وجود ندارد و فقدان آن احساس می‌شود و این می‌تواند چالش‌هایی را در آینده به وجود آورد. حاجی‌دلیگانی معتقد است، توجه به هوش مصنوعی نیازمند نگاه روشن و عمیق مسئولان است و حتی اگر لازم باشد باید مدیران بخش فناوری آموزش‌های لازم را ببینند یا جای خود را به مدیران کاراتر و با درک و عمق فکری بهتری بدهند. وی تصریح کرد در حوزه نظامی شاهد هستیم هوش مصنوعی تقویت‌کننده سیستم‌های دفاعی است و اگر بتوانیم در صنایع نظامی آن را به کار بگیریم اتفاقات مثبتی در این عرصه رقم خواهد خورد متن کامل این مصاحبه را در لینک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *